Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a leghatásosabb módszer a...

Mi a leghatásosabb módszer a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
162cm 51kg lány vagyok. A súlyommal semmi problémám, sőt igazából nem ártana felszedni még pár kilót. Viszont ettől függetlenül nagyon narancsbőrös a fenekem és a combom. 2 hete egészségesen étkezem rengeteg zöldség, gyümölcs, sok folyadék ... semmi mű étel: zéró cukor és "liszt" fogyasztás. Edzek, kenem és masszírozom narancsbőr elleni krémmel, de semmi eredmény. Csak annyit tudtam elérni két hét alatt, hogy az egyébként is pici cicim még kisebb lett. Nagyon elvagyok keseredve :( Segítsetek.

2013. márc. 24. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
mikor nagyon sokat dolgoztam és nem volt időm főzni, csak gyorsétterembe járni, én is narancsbőrös lettem. én minden este csináltam annyi guggolást, amennyit csak bírtam, úgy, mintha rá akarnék ülni egy székre, hogy még jobban feszüljön a combom. nekem elmúltak. remélem neked is segít.
2013. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hali. Azt szeretném kérdezni hogy neked ez bejött-e vagy mit csináltál és mennyi ideig hogy ez elmulott? (ha sikerult eltuntetni) :) koszonom a valaszt!
2016. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rendszeres torna.. ;)
2017. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?:)
2022. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!