Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Van itt olyan, aki időnként berúg egyedül?

2013. aug. 4. 00:55  Privát üzenet  

A válaszok
Egyedül nem látom sok értelmét :D.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. aug. 4. 00:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pedig nem olyan rossz az. Minden viccesebb, amit amúgy is egyedül csinálnál. (Talán sportolást kivéve.)

# 2/7Időpont 2013. aug. 4. 00:59 Privát üzenet
Az az igazság hogy ez az alkoholizmushoz vezet, bár nem tudom hány éves vagy, de az alkoholisták szoktak ilyet csinálni :S

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. aug. 4. 01:07 Privát üzenet
szeretek egyedül inni :D

A válaszíró 30%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. aug. 4. 01:18 Privát üzenet
Sörben fürödtem... xd

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2013. aug. 4. 04:33 Privát üzenet
Előfordul nagyon ritkán, ha tényleg annyira rossz passzban vagyok, hogy aludni se tudok. Na akkor iszok, gondolkozok, és utána lefekszek aludni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. aug. 4. 14:35 Privát üzenet
Gorgo 20 nevű felhasználó válasza:

elalvás elött 1 kupica pálinka van mokor jólesik

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2013. aug. 7. 15:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Az gáz, ha egy fiú időnként sír esténként a szobájában egyedül, miközben szerelmes számokat hallgat és elöntik az érzelmek, mert nincs senkije és nagyon hiányzik neki egy...
Lány tengeri malacok hogyan maradnak meg egymás mellett és ezek mekkorára nőnek? Az jobb lenne ha inkább fiú tengerimalacokat vennék? Azért akarok 2őt mert azt hallottam h...
5+4 napos terhes vagyok. Ma reggelre megszűnt a mellfeszülésem, és a haspuffadás is. Egyedül a hasam jobb oldalán érzek szúró fájdalmat időnként. Más volt így? Jelenthet ez bajt?
A tengerimalacom időnként tombol. Lehet, hogy azért, mert egyedül van?
Az gáz, ha időnként már nagyon fáj, hogy egy lánynak sem kellek és esténként egyedül, a szobámban rám tör a sírás?
Ez normális? 16 éves vagyok. Észrevettem egy ideje, hogy sokkal szívesebben vagyok egyedül időnként, mint mondjuk a szüleimmel.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!