Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki várja már, hogy végre...

Ki várja már, hogy végre legyen ennek a f. o. s melegnek?

Figyelt kérdés
Rühellem már...rosszul vagyok és nem tudok csinálni semmit, csak ülni bent a szobában és szenvedni.

2013. aug. 5. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
Sokan vannk ilyenek, hogy panaszkodnak hogy milyen meleg van és hogy legyen már vége a nyárnak, aztán télen meg panaszkodnak hogy milyen hideg van és hogy milyen drága a gáz.
2013. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%

Télen meg mindenki a face-en posztolgatta, hogy juj de hideg van, mikor jön már a meleg, mert nem bírja a hideget.


Ha ennyire kivagytok az időjárástól, akkor csináljátok amit a svéd nyugdíjasok, ősztől tavaszig itt (mediterrán, pálmafás vidék) vakarták a s...güket napszemüvegben egy szál vékony kardigánban, aztán nyárra hazahúztak. (jöttek helyette a pecsenyére sült németek)

Ja, hogy erre nincs pénz? Akkor legyezzétek magatokat. De komolyan unalmas már azt hallgatni, hogy túl meleg van, túl hideg van, esik az eső, aszály van, miért nem esik a hó hiszen tél van, hűvazze de sok hó esett, hogy rohadna meg mert lapátolni kell....

2013. aug. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Unalmas ? Lehet....

De mit gondolsz, nem csapás ez a mezőgazdaságra? Nem az állatokra? Ők nem mehetnek nyaralni, nincs aki legyezze őket..Nem tudnak panaszkodni sem.

Unalmas? Az ember közösségi lény, és ha éppen ez a gondja, hogy nem bírja a meleget, legyen már joga megosztani valakivel, vagy éppen megkérdezni, mások hogy bírják...

Kezd virradni, húzok kifelé etetni az állatokat, mert csak ilyenkor esznek, napközben csak isznak. Locsolom a helyüket, környéküket, hogy szegények kibírják péntekig.

Állítólag akkor jön a hidegfront!

Amúgy jó reggelt, és szép napot!! :)

Mindenkinek!!

2013. aug. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A hideggel semmi bajom, 0 fok alatt kezdek vacogni.

De ott még mindig fel tudok öltözni úgy, hogy ne fázzak.


Most már nincs mit levetni (legalábbis ha meg akarom tartani a munkámat, nem kellene bikiniben bejárni :)) és a külső hőmérséklet magasabb, mint a test belső hőmérséklete. EZ a durva.

39-40 fok már súlyos láz, ha belül ennyi a testhőmérséklet.


Leginkább az idős, beteg embereket sajnálom, ők még nehezebben bírják. Ez már az egészséges szervezetet is megterheli, hát még egy legyengült, időset.

2013. aug. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én télen sosem nyavalygok a nyárért... ÉS télen nem fázom,be se öltözöm,téli kabát elég meleg nekem,néha túlságosan is.

Nyáron viszont nincs mit levetni már...bőrömbe is melegem van.Allergiám elkezdődik,akkor az még tetőzi a kínlódást.Nem bánnám ha soha se lenne nyár.....

2013. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
ÉN! Várok a mandulaműtétemre, és nem ihatok hideget, nehogy újra begyulladjanak. Kellemes ebben az időben szobameleg vizet inni. Meghalok, komolyan. Izzadok. A tavaszt és az őszt favorizálnám, ha lenne. Éjjel alig hűl le a szoba. A hörcsögömről nem is szólva. El nem mozdul szegény a vizes palack mellől. Nem kell nekem hideg, de ez az idő...áhh. Semmi lehűlés, semmi eső... Hisztisek vagyunk, és ingerlékenyek. Még a szexet se kívánom ilyen időben. :)
2013. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
11 Ha nem lenne folyton ilyen szélsőséges, élhetetlen az időjárás, szerintem sokkal kevesebben panaszkodnának.
2013. aug. 6. 13:05
 18/19 anonim válasza:
100%
Szeretem a nyarat, mert szeretem, DE NEM ÍGY! Kicsit már sokallom a 40 fokot, már vagy 2 hete csak ilyen idő van, már tele van vele a tököm. Meg az a legidegesítőbb, h reggel 6-kor kimegyek a dinnyeföldre, azt már akkor is melegem van.
2013. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a nyarat, de régen sokkal tűrhetőbb volt, nem voltak ilyen 40 fokok. Emlékszem, hogy egy csomószor ventilátor nélkül aludtam...kezdek aggódni ezért a szerencsétlen Földért.
2013. aug. 6. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!