Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha hirtelen...

Mit csináltok, ha hirtelen beállít egy vendég, de nem akarod beengedni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 14:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy, teszem fel, tudjátok, hogy jönni fog, mert odaad valamit, de nem számoltok azzal, hogy be akar jönni, és mondjuk nagy kupi van?
2013. aug. 12. 14:15
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagy kupit nem tartok, minden nap a nagyját öszepakolom.


2. Ha valaki jön, és hoz valamit, akkor kimegyek az ajtóba, átveszem, megköszönöm és bemegyek.

2013. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kupi nem szokott nálam lenni. De am először megnézem ki akar bejönni. Ha nincs hangulatom hozzá nem engedem be. Ilyen egyszerű.
2013. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
mi a hidegvizes slaggal lelocsoljuk ,
2013. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ha már előre tudod,hogy jönni fog valaki és nagy a kupi,akkor van időd takarítani míg oda ér.de nem kell hagyni,hogy kupi legyen és akkor nem kell szégyenkezni,ha valaki váratlanul betoppan
2013. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem számoltok azzal, hogy be akar jönni, és mondjuk nagy kupi van?"

Szégyenkezve habogok valamit arról, hogy ne vegye rossznéven a kupit, de az elmúlt napokban ez+az vitte el az időmet, pont ma akartam nekilátni a nagytakarításnak xd A továbbiakban nem zavartatom magam, normálisan vendégül láton, esetleg gyorsan tűrhetővé teszem az egyik helységet és ott ültetem le. Miután elment, zavaromban tényleg kitakarítok :D

2013. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha vendég, akkor nyilván ismered, és volt már nálad, és tudja, hogy nem a kupi a normál helyzet.

Én beengedném, és elviccelném a kupit.

Mindenkinél előfordulhat alkalmasint egy kis kupi.

2013. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal sürgős dolgom lenne és elmennék valahová. Így nem kell beengednem.


Kicsit furcsa, hogy többes számban kezded a mondatot, de egyesben fejezed be.

2013. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

+1 a 6-osnak!

Nagyjából így megy nálunk is.

Szoktunk takarítani, szeretjük a rendet, de túl nagy a ház és az udvar, hogy mindig vendégfogadós rend legyen benne... Főleg ha van egy-két háziállat is...


Egyébként jó elüldöző duma lenne, hogy bocs nem érek most rá, mert szaladok a vonatra és van 10 percem elkészülni és még hajat se mostam... Csak ha nem ez a valóság, akkor kapunyitás után a váratlan vendég láttán ezt nem tudnám jól eljátszani sajnos, úgyhogy marad a beengedés, és hogy szorri, de csomó dolgom van, így kupi van...


Olyan már volt, hogy valóban rohantam valahová, de azt nem kellett eljátszanom, meghallgatni nem volt időm a jövevényt, úgy mentem ki, hogy jajj elkések, stb..

2013. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan szobába vinném,ahol akkora kupi azért még sincs.
2013. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!