Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha hirtelen...

Mit csináltok, ha hirtelen beállít egy vendég, de nem akarod beengedni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy jön, hogy előre tudom, kicsit összerámolok, hogy ne legyen kupi. Ha nem akarom beengedni, nem hívom be, esetleg az ajtóban beszélgetek vele kicsit. Esetleg sürgősen el kell mennem valahova, épphogy itthon talált még.
2013. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Akit én nem akarok beengedni, azt nem is engedem be. Az a minimum, hogy jelezze, ha jönni akar. Kivétel, ha ég a háza, mentő, orvos kell neki. Különben: nix mászka csak azért, mert ő így gondolja.
2013. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hirtelen nem szoktak hozzám beállítani, meg amúgy sem jönnek túl gyakran. Volt rá példa, hogy az egyik környéken lakó ismerősünk egyszerűen feljött, de szépen megmondtam neki, hogy bocs, de most nem alkalmas, ennyi.
2013. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mi okból nem akarom beengedni.

Ha a kupi miatt, akkor semmit se csinálok, beengedem. Ő jött hozzám, engem nem zavar a saját kupim, ha őt igen, akkor el is lehet menni.

Bár nálam sosincs akkora kupi, egy ivásos éjszaka után is max. 2-3 részeg haver van a földön, a barátnőm az ágyamban, meg a szobámban szétdobálva a ruhák, nagy koszt sohase csinálok/csinálunk, mindig minden vissza van rakva a helyére.

2013. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!