Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig süllyed még a fiatalok...

Meddig süllyed még a fiatalok nagy része?

Figyelt kérdés

Ma hallottam, amint két tinicsaj beszélget:

-Tudod mit kell csinálni, hogy minél többen lájkolják a profilképedet?

-Le kell szedni és újra beállítani. Tök jó, nekem már 60-an lájkolták.


A többit nem írom le, ez volt a lényeg.

Megmondom őszintén, majdnem felröhögtem hangosan, nem sokon múlt:D Én is fiatal vagyok, nem arról van szó. Na, de komolyan ennyire egy szánalmas, magamutogatós világban élünk?:)


2013. aug. 15. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen. Ők a facebooknemzedék.

Igazi barátok nélkül,árulják magukat a neten.

Ki fogják ám nőni,csak idő kell hozzá.

2013. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Úristen.De rühellem az ilyeneket:D Amúgy igen,tényleg ennyire szánalmas világban élünk. Tőlem mindig megkérdezik facebookon,cseten hogy "lájkolod a profilképem?visszamegy:)" és társai...bah.
2013. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Kit érdekel és neked ehhez mi közöd? A most "idősödő" (értsd: kora húszas éveiben járó) nemzedék nagyon lelkesen köpködi a nála 5-tel fiatalabbakat, hogy milyen szánnivalóak, csak azt nem veszik sokan észre, hogy ez az ősrégi "anyu, apu, szomszédnéni nem ért meg minket, tiniket!" történet. Ahogy tíz évvel ezelőtt te jártál emósként HIM pólóban a világot gyűlölve, hogy kiröhögik azt, amit szeretsz, ugyanez történik most, csak épp már a másik oldalon állnak a kritizálók.
2013. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyenek. Most ez veri ki a biztosítékot. Régebben más új dolog, akkor meg az. Minden nemzedéknek meg van a maga dilije. S mindig lesznek olyanok, akik azon meg fognak botránkozni.

Én amúgy értelmetlennek tartom néha, hogy annyiszor kirakják ezt a kérdést, csak hogy megerősítést kapjanak rá. Szerintem magunktól is tudjuk, milyenek a mai fiatalok (én is az vagyok, csak éppen egy kivétel valamilyen szinten... nem nagyképűségből mondom, ha annak vette valaki, elnézést :( ). Csak azért, hogy most gúnyolódni ezen értelmetlen. Még több viszályt szül ilyen szinten. :(

13/L

2013. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, 13 éves korod ellenére nagyon jól látod, és objektív tudsz maradni! Ez nagyon ritka! Erre még sok felnőtt sem képes.
2013. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Nagyon szépen köszönöm! :)

2013. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én már nem csodálkozom ezeken.A múltkor is 13 éves csajok beszélgettek arról hogy megß@szták őket előző este,meg ennyi idősen inni és drogozni szerintük menő, szerintem szánalmas.
2013. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Kit érdekel és neked ehhez mi közöd?"


Rossz napod volt? Szar ügy:)


"Ahogy tíz évvel ezelőtt te jártál emósként HIM pólóban a világot gyűlölve, hogy kiröhögik azt, amit szeretsz, ugyanez történik most, csak épp már a másik oldalon állnak a kritizálók"


1, Nem írtam, hogy hány éves vagyok.

2, Nem ismersz, ne állíts valótlant.

3, Azt se tudod miről beszélsz:)


Mellesleg én nem kritizálok, szimplán csak leírom a véleményem. Ennyi.

2013. aug. 15. 20:25
 9/19 A kérdező kommentje:

# 4!


Tévedsz kislány. Engem nem botránkoztat ez meg, s nem is gúnyolódok rajta.

Viszály pedig nem lesz, ezek tények:)

2013. aug. 15. 20:28
 10/19 anonim ***** válasza:
Naés, hallottál valamit. Múltkor láttam két srácot fejben sakkozni a buszmegállóban, akkor higgyem azt hogy mindenki géniusz?
2013. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!