Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig süllyed még a fiatalok...

Meddig süllyed még a fiatalok nagy része?

Figyelt kérdés

Ma hallottam, amint két tinicsaj beszélget:

-Tudod mit kell csinálni, hogy minél többen lájkolják a profilképedet?

-Le kell szedni és újra beállítani. Tök jó, nekem már 60-an lájkolták.


A többit nem írom le, ez volt a lényeg.

Megmondom őszintén, majdnem felröhögtem hangosan, nem sokon múlt:D Én is fiatal vagyok, nem arról van szó. Na, de komolyan ennyire egy szánalmas, magamutogatós világban élünk?:)


2013. aug. 15. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
En azt nem ertem hogy az hogy hanyan lajkoljak az x kepemet MINEK, milyen teljesitmenynek a fokmeroje? Ezert sem fizetes, sem kituntetes sem vallveregetes vagy mas nem jar, eleg sekelyes eletuk van egyeseknek hogy ez a "valami".
2013. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

# 10


Rajtam kívül még vagy 30-40 ember hallotta, olyan hangosan dumáltak. (tömegközlekedés) Lehet, hogy egy kis feltűnési viszketegség is bejátszott náluk?


Általánosítottam? Nem. Lehet tovább állni okoska:)

2013. aug. 15. 20:40
 13/19 anonim ***** válasza:

Néha én is megrémülök a saját korosztályom viselkedésétől. Ez van, majd benő a fejük lágya egyszer :)

15/L

2013. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, egyben a kislány ha neked úgy tetszik. :)


Sajnálom, ha tévedtem. De ez itt amit leírtál, csak ezt tudja kiváltani belőlem. Ki akarod beszélni. Szerintem. Ha nem, akkor bocsánat. De én nem bántásból mondom.

Szerintem a barátaiddal beszéld ki. :) Én ezt tettem a legjobb barátommal. ^^

2013. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
igen, be fog nőni, és teljesen normális felnőtt emberek lesznek.
2013. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"4-es vagyok, egyben a kislány ha neked úgy tetszik. :)"


Hozzám képest kislány vagy, én sem bántásból írtam. Majdnem 2x annyi vagyok, mint te:)


Tévedsz. Engem nem zavar, nem botránkozom meg. Általában nagy mértékben leszarom, hogy mit csinálnak mások. Szerencsére van saját életem(ami nem virtuális:D). Csak mivel van most fölös pár órám, így gondoltam diskuráljunk erről egyet.

2013. aug. 15. 20:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Jaj az ilyenektől háttal mászok a falra.

Inkább fognák magukat és mennének ki a szabad levegőre, ne a közösségi oldalakon éljenek.

Nem mondom, hogy nem használom a facebookot, de nem ekkora szánalom miatt teszem.:D

15/L

2013. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. :)

Rendben, nekem nem gond. :)

Csak annyi, hogy akkor annyit eltaláltam (legalábbis elméletben azt hiszem), hogy most csak úgy szeretnél erről beszélgetni. Akkor valamennyit ilyen módon eltaláltam. :D Azt nem tudom, hogy leírtam, nem merek biztosat állítani.

2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Van ennél rosszabb is.

Csak úgy elárulom hogy a fiatalok nagy része egyébként a tinilányokra értem ezt persze tisztelet a kivételnek, ők sajnos olyan buták hogy egyszerűen ezen nőnek fel, ebbe a virtuális világba, és sajnos azt hiszik hogy ez a lájkolás egy akkora létszükség mint a víz. Sajnos sokan ezen izgulnak de amint kikerülnek a valóságba akkor nem olyan jók a dolgok.

Jó én sem vagyok sokkal idősebb 23 éves vagyok de én rohadtul nem arra utazom hogy minél több lájkot beszerezzek az interneten, hogy miért nem? Mert minek?

Én nem ezt tartom fontosnak, nem osztok meg mindenféle marhaságot amit a neten találok, jó van amit megosztok ha épp olyan, de nem jellemző rám. Én a facebookot csak a kommunikációra használom, beszélgetek emberekkel meg minden, erre jó, de úgy nem köt le és én inkább a valósággal foglalkozom, mert vannak ennél fontosabb dolgok is én szerintem.

Lehet kifogják nőni, mert ismerek egy srácot aki régen 2 éve mindent megosztott amit talált de most már lenyugodott.

2013. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!