Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenki csakis akkor szexelje...

Mindenki csakis akkor szexeljen, ha gyereket akar? (a családi kapcsolatok néhány válaszolója szerint)

Figyelt kérdés

Egyre több kérdésben van benne, hogy becsúszott a gyerek, erre jönnek a válaszok: aki nem akar gyereket, az ne szexeljen, csak ha elég érett ahhoz is, hogy vállalja. Most ez komoly?


Nem hinném, hogy egy 17-18-19 éves érett a szülői szerepre. A fent felsoroltak tények, hisz így lesz a gyerek, de miért kell ezzel jönni, hogy aki nem akar gyereket, az ne szexeljen?


2013. júl. 10. 17:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a következő indokaik vannak


1. Keresztények

2. Elfelejtették, hogy ők is voltak tinik

3. Olyan tinik, akik érettek a szülői szerepre, mert ilyen is van.

4. Kötözködni jönnek fel, meg rosszmájúskodni, mert nincs kivel szexelniük és irigylik a fiatalokat.

2013. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Erre már írtam ma, így nem fejtem ki újra, de totál nem értem ezt a hozzáállást, elég vad. Van, aki sosem akar gyereket, akkor az felejtse el a szexet egész életére (ha nő, akkor elég megvárnia a klimaxot, már ha akkor kell valakinek szűzen)? Érdekes álláspont, valóban.
2013. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%

A szex rizikoja a terhesseg

Ezert erdemes csak azzal szexelni akivel esetleg vallalnal gyereket.

Ezert nem kell fuvel faval kapcsolatba lepni a lepedon.

2013. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Egyik válaszolóval vitázott a kérdező (vagy inkább a válaszadó a kérdezővel), hogy ők most nem akarnak gyereket, (de van szex), és ha becsúszik, az sem gond. De miért nem értik meg, hogy van, ahol igen? (most ne a védekezésre menjünk rá, az más téma-ez a hozzáállás, amit nem értek. Hogy akkor legyen csak valami, ha fel is tudják nevelni a gyereket)
2013. júl. 10. 17:29
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ezt egy kicsit félre érthettétek..!

ilyenkor arra gondolnak,hogy: ha már szeretkezel valakivel,akkor annak lehetnek következményei..!és ha nincs tisztába,hogy hogy hogyan is kell NORMÁLISAN védekezni,akkor inkább neki se álljanak.

2013. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de védekezzen, ha nem akar gyereket.
2013. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A következményekkel mindenki tisztában van. Akkor aki nem akar több gyerek, a férjével sem szexeljen?
2013. júl. 10. 17:31
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne csak akkor szexeljen, de sok embernél a szabadság abban nagyon elszalad, mint ott ahol lakok én is. Kollégium, és vékony fal van, mégis a csaj úgy sikít mintha valami magánházban szexelne, és senki nem hallhatja. Én inkább a szexualitás kúltúráját taníttatnám meg a fiatalokkal. Ugyanis szexelni mindenki tud, de tudja is ezt úgy kezelni ahogy kéne? Nem hiszem.
2013. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem akar több gyereket, az általában nem is őrlődik annyit azon, hogy megtartsa-e, vagy sem. Általában az első gyerekesek azok, akik a kérdések nagy részét kiírják. És úgy csinálnak, mintha most döbbentek volna rá, hogy nem a gólya hozza a kisbabát. Amikor szexelünk valakivel tudnunk kell, hogy nincs 100%-os védelem. Szóval ha becsúszik a baba, akkor azért az a 2 (kettő!) ember a felelős, akik megcsinálták és mind a kettőnek vállalni kell érte a felelősséget. Akárhogyan is döntenek, mindkettejük felelőssége.
2013. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

egy kicsit eltúlzod a dolgot!

ezek a "beszólások" főleg a tiniknek szólnak.

gondolom nem kell magyarázni,hogy miért.

2013. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!