Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy én nem akarok menni? Annyira nem vágyok már sehova nyaralni.

Figyelt kérdés

apám ma kitalálta, hogy 19én megyünk nyaralni 3asba.

És én nem akarok menni mert megbeszéltük hogy nincs több ilyen 3as nyaralás. Mert én már 18vagyok, és 2évvel ezelőtt se ment már.

Mindenkinek másak az igényei.

És én nem akarok menni, ráadásul nemrég szakítottam barátommal:( és emiatt is eszem magam. És a világ végére akar menni, Mórahalomra.

Erőszakoskodik, de én egyszerűen nem vágyok velük sehova, folyton vitázom apámmal is, mert mindenbe neki van igaza azt hiszi. Ezt is rám akarja eröltetni.

De olyan béna már ennyi idősen a szülőkkel nyaralni, meg én meg akartam nézni a 20.i Pesti tűzijátékot.

Nem igaz, hogy már ebbe se szolhatok bele 18évesen hogy akarok-e menni vagy sem.

De ebben az évben már nyaraltunk együtt 2napot, ők ketten meg én barátommal a Balcsin.


2010. aug. 7. 21:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

egész egyszerűen nem vágyom el sehova, ott is csak a balhé lenne. Meg milyen már amikor valakire ráerőltetik a "nyaralást"? Mindenből kényszert kell már csinálni?

Akkor menjenek el kettesben.

2010. aug. 7. 21:02
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj szerintem bármelyik 18 éves örömködne ha mehetne a szüleivel nyaralni kicsit elkényeztetett vagy úgy gondolom! S milyen duma az, h ciki velük nyaralni?????? Komolyan mondom megáll néha az eszem! Egyébként találj ki valamit, h pont akkor akarsz elmenni egy nyelv vizsga felkészítőre v valami táborba!
2010. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok elkényeztetett. Csak úgy gondolom azért ebbe hadd legyen már beleszólásom
2010. aug. 7. 21:10
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
én 21 vagyok, és minden éven nyaralok a szüleimmel... nem tudom mi ezzel a probléma.
2010. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
igaza van az elsőnek, tudod én örülnék a legjobban, ha apám szeretne velem nyaralni, de nekem nincs apám. Marha nagy kínzásnak vagy kitéve, hogy el kell menned nyaralni.
2010. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen, tudod az a marha nagy kínzás, hogy apám megver és mások előtt aláz meg, és egyáltalán nem szeret, mert 3.gyerek vagyok és be sem voltam tervezve, és ezt hangoztatja is. És még ezek után menjek vele el nyaralni, mert mi vagyunk a tökéletes család?
2010. aug. 7. 21:14
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is menj el. Nem tudom, hogy miert gond ez. Talan picit jobban kellene alkalmazkodni. Irasod alapjan meg rendesen kamasz vagy...
2010. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
hát igen, kérdező így már másabb a helyzet. Nem tudsz lebetegedni addig?:D
2010. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

ha ilyen hisztis kis hülye vagy, miért kérdezel meg pontozol le mindenkit, aki nem áll neki sajnálni?

Van szád, ki tudod nyitni és megmondani apád szemébe, mennyire utálod, amiért ver és azért nem mész vele. Vagy ehhez már nincs bátorságod?

2010. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Ha 18 éves elmultál apádnak nincs joga téged megverni,deföleg és pláne meg mások elött,azon kívül már felnött vagy és jogod van eldönteni hova mégy meg hova nem! Ne menj és kész!Vagy apád kényszerít erre is?
2010. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!