Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A párom megnézte a telefonomat...

A párom megnézte a telefonomat amiben benne volt egy csomó üzenet aamit az egyik kollegám írt. Iszonyú nagy balhét rendezett és azóta nem enged sehová. Most vagyok három hónapos terhes ezért nem akarok idegeskedni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 08:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én is kaptam:


megmondtam, hogy majd beülhetünk valahova egy sörre, és elhívhatnánk Juditot is (másik kolléganő), mert mostanság alig találkoztam vele (nem állandó dolgozó)...



De vele nem váltottam "egy csomó üzenetet"....


tehát engem is a a "csomó üzenet" tartalma érdekelne...


Ráadásul a "találkozzunk" üzenetet én, ha nincs semmi nem úgy értelmezem, hogy azonnal, késő este, amikor már ágyban vagyok.. tehát nem írok ilyet...



Mindemellett a párom nem "engedélyez" nekem semmit, mert nem kérek engedélyt.

Természetesen elmondom, megkérdezem nem tervezett-e mást, ha megyek valahova, de nem az engedélyét kérem...

2013. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%
Kamu a kérdés, mostanában van egy kérdező, aki kiír provokatív kérdéseket, aztán kifejtés helyett időnként ír egy tőmondatot. Nekem tűnt csak fel?
2013. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Furcsa kapcsolatotok lehet, nem ítéllek el, mert nem tudjuk az életetek apró részleteit, de ha már tényleg a csomó üzenet ott van egy másik pasitól a telefonodban, valami nincs rendben, és ezt vagy a pároddal kellene megbeszélned, vagy magaddal, hogy mit akarsz. Mert ez így nem az igazi.
2013. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Az ilyen forrófejű partnereket a legnehezebb kezelni, bár az önállóságot mindig ki kell tudni harcolni. Úgy látszik te ezt nem érted el eddig, ezért most úgy viselkedik veled, mint egy bábuval, akit zsinóron rángathat kedve szerint ( még ha nem is pusztán rossz szándékkal, de ez lényegtelen ).


Egy férfi nem sajátíthat ki magának ennyire egy nőt, viszont egy nő sem engedheti meg egy férfinak, hogy így bánjon vele. Tehát ilyenkor is kettőn áll a vásár, amíg ő megengedi magának ezt a magatartást és te is mengeded neki, hogy ilyen legyen, addig a dolgok nem fognak változni.


Azt, hogy a párod milyen, az a saját hibája, viszont a te hibád az a gyengeség, amit ha a párod kihasznál egy ilyen pitiáner dolog miatt, akkor a továbbiakban még inkább kifog használni és te egyre inkább elleszel nyomva.


Gondold meg kétszer, hogy szerinted erről szól-e egy egészséges és normális párkapcsolat. Elárulom, hogy jelenleg nagyon rossz úton vagytok.

2013. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Most őszintén: ez mióta flörtölés? Az, hogy "ágyban vagyok", nem mindenkinél egyenlő ám azzal, hogy "gyere, dugj meg"...
2013. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"#22 Kamu a kérdés, mostanában van egy kérdező, aki kiír provokatív kérdéseket, aztán kifejtés helyett időnként ír egy tőmondatot. Nekem tűnt csak fel?"


-nem, ez elég feltűnő. És ha megnézzük a "kategória toplistákat" meg figyelhető, hogy 3-4 ember kérdez(!) és 4-5 ember meg pontoz, mint valami örült barom. 500 pontot is összeszednek így - valószínű 24 órában ökörködnek a gennyesek. Sajnálom őket, mert azt hiszik, ez által, hogy ők "valakik", sajnálom a gyk-t, mert tönkreteszi és sajnálom, akik valódi kérdést tennének fel valódi segítségre szorulnak, mert így lassan minden normális, segítőkész ember elhagyja ezt a mocsarat.

Viszlát.

2013. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!