Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A párom megnézte a telefonomat...

A párom megnézte a telefonomat amiben benne volt egy csomó üzenet aamit az egyik kollegám írt. Iszonyú nagy balhét rendezett és azóta nem enged sehová. Most vagyok három hónapos terhes ezért nem akarok idegeskedni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 08:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%

a kérdés szerint egy csomó üzenet, lejjebb pedig ez: "Megkérdezte, hogy nem e találkoznék vele, én erre írtam, hogy már ágyban vagyok. Megkérdeztem hogy van és ennyi." - az egy dolog, hogy a párodnak hazudsz, de nekünk nem érdemes ...

én a párod helyében simán összepakolnálak, elvinnélek a kollégához, és otthagynálak

2013. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semit, csak nem akartam bunkó lenni.
2013. aug. 19. 09:18
 13/26 anonim ***** válasza:
67%
Hát van alapja féltékenykedni a párodnak... Ha velem kikezdenek, egyenesen elutasítom, mivel kapcsolatban élek, és nem ilyen kétértelmű választ írok, mi mögött feltételezheti a másik fél, hogy jó helyen keresgél...
2013. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarsz bunkó lenni... Hát az nem bunkóság, ha megmondod egyenesen, hogy nem, nem akarok veled találkozni, mert kapcsolatban élek, gyereket várok.

Vagy ha azt mondja, gyere át dugni, akkor te, hogy ne légy bunkó, átmész? Hát jó vicc...

2013. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
Remélhetőleg a nők nagy része nem bújik senkivel ágyba, csak azért, nehogy bunkónak nézzék...
2013. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként, meg maradjatok együtt. Lesz még neked alkalma ilyenekre. Majd, ha nagyobbacska lesz a gyerkőc. Újra rájön, újra lebuksz, elváltok. lesz egy apuka kéznél, akitől pumpolhatod a tartásdíjat, meg egy soros pasi, aki pillanatnyilag, anyagilag támogat.
2013. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele.
2013. aug. 19. 09:26
 18/26 anonim ***** válasza:
63%

3 hónapos terhesen idegen pasival enyelegsz, ráadásul kolléga az illető?


megérdemled.

2013. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
18%
Valóban nem értem miért kell ezen parázni. Most akkor kivel akarsz kapcsolatot ? Ha a kollégával akkor csináltass abortuszt, vagy mégjobb ha megtartod a babát és lelépsz, aztán tartásdíjat követelsz (kicsit veresd is meg magad, aztán fogd a hapira, jó kis kártérítést lehet ebből is kicsikarni. Én már csak tudom, az én szemét r1banc exem is ezt tette, igaz én tényleg lebäsztam neki 5-6 pofont). Ha meg a babád apjával akarsz maradni akkor egyszerűen vissza kell nyalnod magad az ölébe. Ennyi. Nőböl vagy, nem lesz nehéz.
2013. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
63%

Kaptam szintén ilyen üzit, megirtam, hogy szeretem a párom, és még ha nem is fényes a kapcsolat néha, még nem fogok pasizgatni. Valami azt súgja, hogy te már talizgattál vele.

Ha valami nem klappol, beszéld meg a pároddal..

2013. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!