Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek visszaadjam?

Gorgo 20 kérdése:

Mit tegyek visszaadjam?

Figyelt kérdés

Köröbelül 2 honapja kértem az egyik lakotól egykis kávét leis vittem a főzőt hogy csak egy főzésnyi kell, ő álmosan ,fáradtan kinyitotta az ajtót(13:30) és mondam hogy csak egykis kávé kell erre odaadott egy full üveg instant kávét.

Azóta nem vittem vissza mert annyira izlik és nemakartam találkozni vele, most olyan rosszulérzem magam emiatt és szégyellemis magam elötte magamm parázok azonis mivan ha pont egyszerre jövönk el egymás mellet. Azt tudni kell hogy kb fél éve volt egy elvetemült pasija aki verte és ettöl zengett a ház, mimeg csomoszor lementünk haverokkal elintézni az embert és kidobni ez ment hetekig. Aztán végre megszabadult tőle és azóta csend van. Aztgondoltam ennyit adhat ezekután mégis furdal a lelkiismert hogy nem vitttem vissza. Még maradt nagyon kevés az alján adjam azt vissza? vagy haggyam inkább?



#szex #nő #kapcsolat #szomszéf
2013. aug. 19. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy csomaggal és ad azt vissza, vagy ha nem tudod, hogy milyen márkájú volt, akkor megkérdezed tőle és veszel neki egyet.
2013. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy "full" csomag instant kávét és azt add vissza! Így korrekt!
2013. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy újat és kérj tőle bocsánatot.
2013. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a boltba,vegyèl egy ugyanolyat ès azt add vissza ne a maradékot.
2013. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja az első.

Vegyél egy ugyanolyan kávét és azt ad vissza.. Illik visszaadni, mert nem ajándékba kaptad..

2013. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Még maradt nagyon kevés az alján ? :D


Gorgo, ezt te sem gondolod komolyan. Ilyen esetben már nem is illik visszavinni, egy full üvegből maradt az alján valami, azt már tartsd meg magadnak.


Ezen már felesleges agyalnod. Valószínűleg ő sem fogja felhozni ezt és végül is az említett szívességek után a pasijával kapcsolatosan, részben megérdemeltél te is egy kávét.


Persze ez nem egy elegáns eljárás és rendszert ne csinálj belőle, de egyszeri alkalomból nem kell nagy ügyet csinálni.

2013. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat
2013. aug. 19. 14:28
 8/12 anonim ***** válasza:

milyen kávé az, hogy ennyire jó?

Egyébként ha már a kulcsszó szex, ne tökölj, hanem menj és dugd meg. De előbb kérdezd meg, hogy ő is akarja-e.

2013. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én visszavinném max nem fogadja el.

lehet ha rákérdeznél h milyet vigyél neki cserébe, ő maga mondaná hogy köszi ne viccelj már, sokat segítettetek amúgy is.

2013. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne, ha visszaadnád azt, ami teljes üveg volt és most az alján van valami. :-)) Vegyél helyette egy másikat és azt add vissza.
2013. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!