Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek visszaadjam?

Gorgo 20 kérdése:

Mit tegyek visszaadjam?

Figyelt kérdés

Köröbelül 2 honapja kértem az egyik lakotól egykis kávét leis vittem a főzőt hogy csak egy főzésnyi kell, ő álmosan ,fáradtan kinyitotta az ajtót(13:30) és mondam hogy csak egykis kávé kell erre odaadott egy full üveg instant kávét.

Azóta nem vittem vissza mert annyira izlik és nemakartam találkozni vele, most olyan rosszulérzem magam emiatt és szégyellemis magam elötte magamm parázok azonis mivan ha pont egyszerre jövönk el egymás mellet. Azt tudni kell hogy kb fél éve volt egy elvetemült pasija aki verte és ettöl zengett a ház, mimeg csomoszor lementünk haverokkal elintézni az embert és kidobni ez ment hetekig. Aztán végre megszabadult tőle és azóta csend van. Aztgondoltam ennyit adhat ezekután mégis furdal a lelkiismert hogy nem vitttem vissza. Még maradt nagyon kevés az alján adjam azt vissza? vagy haggyam inkább?



#szex #nő #kapcsolat #szomszéf
2013. aug. 19. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A minimum, hogy veszel neki egy teljesen új ontatlan üveg kávét, és mellé egy köszönő csokit.
2013. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Belmont Cafe Mocca mild, én 19 F vagyok a lakó meg olyan 30 körüli milf, Éjjel nappal otthonvan és viháncol meg piázgat stb. Minden nap nyitott ablaknál kefél szóval ugy nem merek csak lemenni hozzá.
2013. aug. 19. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!