Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek a haláltól és a harmadik...

Félek a haláltól és a harmadik világháborútól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
13/L
2013. aug. 22. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal vagy a halálhoz, és nem lesz 3. világháború.
2013. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tudatosítsd magadban, hogy ha félsz, ha nem, mindkettő bekövetkezik egyszer ... tehát zárd ki az agyadból az ilyen gondolatokat (az életben csak azt a problémát engedd az agyadba aminek a megoldása rajtad múlik)
2013. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hagyd abba.


A felelmed egyiket se befolyasolja, tehat total folosleges - ne csinald.

2013. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Nőj fel!

A halálról: bármelyik pillanatban meghalhatsz! Akár holnap is! Ezért kell úgy élned, hogy kihasználod az órákat, és nem csak gépezel egész nap...

A háborútól meg majd akkor félj, ha máraz újságokban, rádióban, interneten is azt olvasod, hogy hamarosan kitörik, mindenki menjen biztonságos helyre blablabla.... Most, hogy semmi nincs, ne pattogj már feleslegesen ezen.

2013. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
kezeltesd magad! az iskolában kell legyen pszichológus
2013. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
52%
Felesleges ilyeneken gondolkodnod . Inkább arra gondolj hogy jövőhét és suli. Én most amiatt félek hogy mindjárt éretségi . Haláltól meg minek félsz egyszer majd az is eljön de most hanem nyugger korodban . A világháború teljesen lehetetlen mert mindenki fél cselekedni mert senkinek se járna haszonnal csak veszteséggel.
2013. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha tényleg ilyenektől félsz, akkor menj el akár a körzeti dokihoz is, és mondd el neki. Depresszió gyanújával el fog küldeni szakorvoshoz, ott segítenek.

Ha meg fake, akkor: Szilvásbuktát!

2013. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 piriiiiii ***** válasza:
Ugyan már.
2013. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

13 évesen én is paráztam mindentől. :D

Mindenki fél, de ha abnormálisan rettegsz, talán tényleg nem ártana szakértőhöz fordulnod.

2013. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depis, és nem rettegek abnormálisan :D De azért köszi mindenkinek...
2013. aug. 22. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!