Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm soha semmit...

Az egyik barátnőm soha semmit nem mondd el. Semmilyen titkot, ez már nem is barátság?

Figyelt kérdés

Már kisbaba korunk óta ismerjük egymást. Mostanában elkezdett "pasizni". (13/L) Persze én mindig mondom neki: Nem akarsz még várni? Utána meg majd csak röhögnek, hogy ennyi idősen pasi meg minden...De nem érdekli őt.

Az apukájának új barátnője van, na és annak van egy lánya. A lány a nyári szünetben 2-3 hétig itt volt. Egyfolytában együtt vannak, pletykálkodnak meg minden. Engem figyelembe se vesz :(. Őt alig pár hónapja ismeri, engem meg már vagy 12 éve. Mit csináljak?



2013. aug. 10. 15:35
 1/4 A kérdező kommentje:
A lány a nyári szünetben 2-3 hétig itt volt - A lány minden hónapban lejött Pestről és mindig 2-3 hétig aludt ott a b.nőméknél!
2013. aug. 10. 15:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek voltak régebben is. Az igazi hűtlen ember baráti kapcsolatban. Erre is fel kell figyelni, mert nem csak párkapcsolatban van ilyen.

Amúgy lehet, hogy a harmadik személy egy erős, irányító jellem, b.nőd pedig elgyengült és közben nincs értékrendje (még), azaz téged nem értékel.

2013. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
..mar talalkoztam azzal a lannyal. Szinte magamra ismertem benne.:/ a beszede, a viselkedese ami szamara vicces az nekem is. De Megis szivesebben van vele az lb.m mint velem:(
2013. aug. 10. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
szegénykém:/ ismerős helyzet, neem is voltak "lb-im" aztán mindig az lett hogy eltávolodtunk és egy szót sem beszélünk. a legutóbbi "nagy barátságomnak" nemrég lett vége. ugye külön iskola(gimi) és egész évben egy kezemmen megtudnám számolni hányszor találkoztunk, sza*ik a fejemre, akárhányszór keresem sose ér rá aztán pár havonta Így ilyenekt hogy mennyire hiányzok neki, de akkor miért nem bÍr eljönni,találkozni? én arra is gynakszom hogy van egy új pasija akivel össze van nőve, és ha találkozun is akkor a srác is jön...
2013. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!