Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fura/vicces/ijesztő...

Milyen fura/vicces/ijesztő álmod volt a terhesség alatt szüléssel, babával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szüléssel nincs,de 2 éves fiammal volt. Tavaly decemberre volt kiirva mandulamütétre,előtte éjjel azt álmodtam,h nem sikerült lélegeztetőre kellett tenni,és a végén meghalt. Mondhatom teljesen vizesen,sirva ébredtem. Vissza se bírtam aludni. Másnap reggel nem csinálták meg a mütétet,mert bronchitis-os lett. Valahol örültem is neki. Februárban mütötték,előtte nem volt rémálmom.
2011. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam, hogy már ott volt a baba, és egy koszos kiságyban, tiszta pisisen, rászáradt taknyosan sírt szívszorítóan, én meg nem foglalkoztam vele, csak néha ráütöttem a kiságy szélére, hogy hallgasson. Sírva ébredtem, és napok múlva is rettegtem, hogy ilyen borzalmas anya leszek:(

De persze nem lettem, utólag azt hiszem, hogy tele voltam félelemmel, hogy jó anya legyek, és ezek a félelmek így jöttek elő.

2011. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt álmodtam, hogy a szülés maga 2 perc alatt lezajlott (haha) és nem volt időnk már bemenni a kórházba, így otthon született meg a baba, ahol épp nagy családi összejövetel volt, mert szülinapot ünnepeltünk. Ja és mindez nyáron történt, februárra vagyok kiírva, és senkinek sincs akkor szülinapja.


Illetve még az volt az álmomban, hogy állandóan pelenkáztuk, de vagy napi 20-szor, és ennek mi baromira örültünk a férjemmel.


Majd később még az álmomban hirtelen a pelenkás időszak után, egy 3-4 éves kislány futott velem szemben. Eddig úgy látta mindenki, hogy kisfiút várunk, és mindketten kisfiút is szeretnénk.

2011. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam, hogy megszületett a kisfiam 1900g-al. És azt mondták, hogy az jó nincs vele semmi gond. :O De miért pont ennyivel?? Fogalmam sincs.
2011. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sokat álmodtam ilyen szüléseseket. A leghülyébb az volt, mikor megszültem, otthagyott a dokim az ágyon. Én meg leszálltam és hálóingben kerestem a dokimat a városban hogy varrjon össze. :P
2011. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. gyerkőccel álmodtam azt,hogy itthon tv nézés közben a fotelban adok életet neki,iszonyat kicsi volt,és úgy nézett ki,mint egy tojásban a fejletlen kis kacsa.

Legközelebb szülés előtt 2 nappal álmodtam azt,hogy az ágyunkon szültem meg a kicsit,amikor rá néztem,akkor egy 8-9 hónapos kislányt láttam.

Hogy kerek legyen: a valóságban a házunk előtt álló mentőben született a lányunk,akiről addig nem is tudtuk hogy kislány,és a 38. heti uh méretek alapján picike babára számítottunk,helyette 3340 g-os csöppség jött a világra. :-D


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:Friss 3 gyerkőcös anyuci

2011. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam, hogy nem emlékszem a szülésre, valószínűleg elaltattak, és amikor felébredtem, ott volt a férjem, aki elkísért, hogy megnézhessem a babát. Amikor odaértünk a csecsemős szobába egy másik nő szoptatta az én gyerekemet, a férjem rögtön kiverte a balhét. Pozitív dolog is volt az álmomban, hiszen nem tudtuk még, hogy fiú lesz-e vagy lány, és én az álmomban fiút láttam. Fekete haja volt. Most már csak a haja színére leszek kíváncsi, max 4 hét, bár az orvosom szerint már egy hét múlva meg lehet!
2011. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éjjel a lányom átmászott közénk aludni, de nem vettem észre. Most van pelus leszoktatáson. Magának levette a pelust álmában, és az ölembe pisilt. Én meg kiugrottam az ágyból, hogy elfolyt a magzatvizem. A férjem szakadt a röhögéstől.
2011. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!