Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinik, kamaszok! Valami...

Tinik, kamaszok! Valami vicces, ciki, ijesztő történt veletek? Leírnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok rá hogy ti is vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen!Pl.:

Képes vagyok elesni bármiben,bárhol.Egyszer suli után (haza kellett vinni a tesizsákot ezért nálunk volt) elkeztük vele ütögetni egymást :)Csakhogy ennek az lett a vége hogy amikor megütöttem valakit s*ggre estem XD

Bár ha így vissza gondolok vicces,de akkor ciki volt mert sokan látták.....

Küldjetek ti is storykat!Nevessünk!

12/l

Utóirat: nemet és kort is! :D



2013. aug. 22. 12:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

:D

Ezek is jók voltak!:)

Köszi!

2013. dec. 21. 23:29
 22/29 anonim válasza:
Nem velem történt hanem az egyik barátom mesélte. nyár végén kiment a strandra a csajával (aki az osztálytársa és mind ketten 14 évesek)éppen nagyban smároltak a vízben mikor jó hangosan odaköszön nekik az ofőjük... egész nap próbálták kerülni az ofőjüket de valahogy mindig összetalálkoztak.Aztán a suliban mindig viccelődött velük...
2014. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
uhh..:DD
2014. febr. 26. 16:53
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

ez még valamikor 5.ben történt...épp kiütőztünk tesi órán és úgy volt, hogy akit kiütöttek, annak át kellett mennie a másik csapat térfelére, de a másik csapat háta mögé és ha hozzánk kerül a labda, a hátuk mögül is kiüthetjük a másik csapatot

és a két térfelet 2 paddal választottuk el

és hát engem pont kiütöttek, ígyhát elindultam a másik térfél felé, csakhogy éreztem, hogy picit görcsöl a hasam, erre átugrottam a padod és azzal a lendülettel fingottam egy olyan igazi recsegőset...a többiek majd' meghaltak a röhögéstől, én meg legszívesebben elsüllyedtem volna...de így pár év távlatból elég vicces visszagondolni rá :"D basszus...:D

16/l

2014. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
:DDD köszi
2014. jún. 8. 18:27
 26/29 anonim válasza:
100%
A suliban pár diák Március 15-én előadott egy darabot, köztük én is. Éppen jött volna a versem, mentem előre a mikrofonhoz, közben az osztályomat kerestem a közönségben,akik valahol hátul voltak. Tehát nem néztem a lábam elé. Egyszer csak azt érzem, hogy nincs a lábam alatt talaj, a következő pillanatban pedig baromi nagyot esek, le a földre . Igen, zakóztam egy gyönyörűt a másfél méteres színpadról. Mindenki röhögött, de talán a legjobban én. úgy mentem vissza a színpadra, mint valami részez ember, képtelen voltam egyenesen járni. aztán miután felértem, röhögtem még egy fél percet, aztán elmondtam a verset, és az előadás meg ment tovább, mintha mi sem történt volna. :-D mindez kb. 300 ember előtt. 13/L
2014. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

:DDD

Ügyes:D

2014. júl. 8. 19:14
 28/29 anonim ***** válasza:
Én és 3 osztálytársam nyelvtan versenyen voltunk. Az egyik barátnőmnek leesett a táskája és én meg lehajoltam érte féloldalasan és amikor jöttem vissza a nagy erőlködésben bepukkantottam egyet. Hála Istennek nem trotyogósat hanem csak ilyen kattanás szerűt :D:D
2020. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én és 3 osztálytársam nyelvtan versenyen voltunk. Az egyik barátnőmnek leesett a táskája és én meg lehajoltam érte féloldalasan és amikor jöttem vissza a nagy erőlködésben bepukkantottam egyet. Hála Istennek nem trotyogósat hanem csak ilyen kattanás szerűt :D:D



L/13

2020. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!