Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinik, kamaszok! Valami...

Tinik, kamaszok! Valami vicces, ciki, ijesztő történt veletek? Leírnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok rá hogy ti is vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen!Pl.:

Képes vagyok elesni bármiben,bárhol.Egyszer suli után (haza kellett vinni a tesizsákot ezért nálunk volt) elkeztük vele ütögetni egymást :)Csakhogy ennek az lett a vége hogy amikor megütöttem valakit s*ggre estem XD

Bár ha így vissza gondolok vicces,de akkor ciki volt mert sokan látták.....

Küldjetek ti is storykat!Nevessünk!

12/l

Utóirat: nemet és kort is! :D



2013. aug. 22. 12:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindenkinek jó ciki lehetett! XD

Azért örülök hogy nem csak ény vagyok ilyen béna!

A storymhoz még hozzátenném hogy a fél suli látta......

2013. aug. 22. 18:23
 12/29 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még 2.

Épp gördeszkáztam át akartam ugratni egy kisebb falat (fél méter kb)aztán pont arra jött egy lány aki tetszett.Egyből ráfigyeltem aztán persze nekimentem a falnak és megnyaltam a földet.Kicsit kínos volt


A másik motorozás közben történt amikor hátranéztem hogy hol van a haverom (felborult előbb és nemtudtam hol van)aztán mire visszafordultam bele egy sártócsába motor lefulladt én meg arccal a tócsába.Eső után kint terepen 250ccm-es crossal..:D Kár is volt érte.


1.voltam

2013. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező önkéntes-munka van a suliban, és az én feladatom az volt, hogy ebédet vigyek egy öreg bácsinak, akin nem messze lakik az iskolától egy társasházban.

Na, tehát kellemes decemberi időjárásban a társammal (mert hogy párokba osztottak minket, és úgy vittük az ebédet) megkaptuk a kulcsot, bementünk a házba, éppen ott volt a postás, köszöntünk neki, felmentünk, leraktuk az ebédet, leadtuk a kulcsot a bácsinak, visszamentünk a lépcsőházba, becsuktuk az ajtót magunk mögött (külön volt egy ajtó, ami a postaládákat választotta el a lépcsőháztól), és kinyitottuk volna a kaput, hogy kimenjünk... Igen ám, csak a kapu zárva volt, mert elfelejtettük megkérni a postást, hogy ne csukja be maga mögött, szóval bent ragadtunk két ajtó között. :D A kulcs a bácsinál, aki fent már azt hiszi, rég elmentünk, mi meg beragadtunk.

Tanár száma nem volt meg, szóval a társam hívta telefonon az egyik haverját, aki persze órán ült éppen, és miközben mi halálra voltunk rémülve, az egész osztálya azon röhögött, hogy bezártuk magunkat (persze külön poén volt, hogy minket kettőnket már amúgy is összeboronáltak, így még érdekesebb lett a sztori). Vagy egy órát szerencsétlenkedtünk bezárva két ajtó közé, amikor pedig visszajöttünk, valóságos üdvrivalgás fogadott minket.

Azóta is folyton visszaemlegetik ezt az igen fantasztikus történetet a kedves osztálytársaim. :D

Innentől fogva egyikünk mindig lent maradt a lépcsőházban, hogy figyelmeztesse az arra járókat, nehogy bezárják a kaput.

A folytatása az volt, amikor én voltam a soros, és felvittem az ebédet az öreg bácsihoz, éppen volt nála valaki, és azt mesélte neki röhögve, hogy két idióta kölyöknek sikerült bezárnia magát pár hónapja. :D

15/L, bár akkor még 14 voltam.

2013. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
19%

1. Leestem a lépcsőröl(az iskolában)amikor mentem volna lefelé, véletlenül nem figyeltem és félreléptem.Hát mindenki csak nézett lefagyva..xd De nem komplikáltam túl és nevettem rajta.

2.Szintén suliban volt..Ebédnél magamra borítottam az ebédemet..utána mehettem haza átöltözni,mert még volt egy órám.(szerencsére közel lakom a sulihoz:) ,vagy nem sajnos?:D ).

2013. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
19%
Előző vagyok. 16L
2013. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Általános suliban, menzán. Nekimentem egy srácnak, aki épp akkor vette át az ebédjét. Spenótos lett a fehér pulcsim, anyám örült neki. :D


13/F

2013. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Utcsó:

Nagyon ügyi vagy! :D

2013. aug. 25. 17:58
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi régebben elég betegek voltunk agyilag, csomó "ottalvós bulit" rendeztünk, egyszer elmentünk a sarokra, mert volt ott egy stop tábla, és el akartuk lopni. Nagyjából 1 óra körül lehetett (éjszaka). Nagyban elindulunk hárman, meg még a háznál is maradtak páran, odaértünk, kihúzzuk a táblát a földből, és elkezd ugatni egy roti. Úgy futottunk visszafelé, hogy a táblát hirtelen elengedtük, és eldőlt :D

Fél óra múlva visszamentünk, megint hárman, megfogtuk, és meg sem álltunk amíg vissza nem értünk a táblával. Szerencsére nem nálunk történt, egy haveromnál voltunk.

A kertben szétszedtük, a rúdját valahol eldobtuk a kertben a nagy dzsumbujban, magát a táblát meg még azóta sem tudom, hogy hol lehet, valahol eldobtuk azt is az utcán. :D


Ez több éve történt, most 15 évesek vagyunk.

2013. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
:D
2013. szept. 7. 15:31
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Tesi tanárunk (férfi, kb. 45-50 éves lehet) eléggé be szokott minket oltani.


A fiúk kimentek kosarazni, lányok bent labdáztak, én mentem a fiúkkal kosarazni. Leülök a padra, vártam a soromat. Az volt a feladat, hogy 5-ből 3szor minimum be kell dobni. Srác áll a palánk előtt, bedob 2-t, 2-t elront, utolsó esély, a tanár végig "ezen sok minden múlik", meg ilyenek, bestresszelte a srácot, aki persze elbaszta.


Odaszalad érte, és kb. fél méterről gyorsan bedobta. Mondja a tanárúr, hogy ez nincs meg.


Osztálytárs: De hát tanár úr, bent volt.

Tanár úr: Ezt a barátnődnek mondd.

Nagyon nevettünk, ez eléggé megmaradt. Utána persze észrevette, hogy én (lány) is ott vagyok, és bocsánatot kért.



Van egy fura csaj az osztályban. Of kérdezi, hogy ki nem kér a menzások közül kaját xy napon. Pár perc múlva csajszi majdnem kiesik a padból, úgy jelentkezik:

Csaj: Tanárnő, engem is fel tetszett írni, hogy nem kérek ebédet?

Én: Nem is vagy menzás.

Persze mindenki nevetett.


Rengeteget szoktunk ezen kívül nevetni, nincs szünet, hogy ne nevessen mindenki. De most hirtelen ezek jutottak eszembe :D

2013. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!