Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha megtudnát...

Ti mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a kedvenc sztárotok meleg?

Figyelt kérdés
Én nemrég tudtam meg, hogy a kedvenc énekesem, Olly Murs, meleg. Kicsit furcsa érzés. Már nem bírom annyira. Ti voltatok már ilyen helyzetben?

2013. aug. 22. 20:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Engem sem zavarna, és az ő dolga, hogy mit csinál a hálószobájában és, hogy kivel csinálja, de nekem kicsit furcsa. Még hozzá kell szoknom, hogya kedvenc énekesem akit eddig imádtam pasikkal csinál amit csinál (olly murs) :S
2013. aug. 22. 23:45
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

"És ti nem érzitek kicsit furcsának, hogy ha épp a kedvenc meleg énekesetek/színészeteket hallgatjátok/nézitek lehet épp egy pasival smárol vagy rosszabbat csinál?"


(Először is leszögezném: hetero vagyok - csak a várható beskatulyázás, b..izás stb. elkerülése végett)

Neked meg lehet hogy a kedvenc színészed/zenészed/tanárod ésatöbbi szereti pl. a szado-mazót és épp most ostorozzák serényen (vagy titokban Barbie-babákat gyűjt stb.). (Sőt, a statisztika szerint a népesség nagy része szokott maszturbálni, valamint 100%-a szokott rendszeresen pisilni meg kakilni, és ez alól a kedvenc énekesed se lenne kivétel még ha hetero is lenne)


Meg különben is: ismered Olly Murs-t mint magánembert? Nem. Annyit tudsz róla hogy jó énekes (ha nem így gondolnád nem lenne a kedvenced ugyebár). Persze hírek formájában eljuthat hozzád egy-egy viselt dolga stb. de mivel a kedvenc ÉNEKESED és nem a legjobb BARÁTOD így nem sok közöd van ahhoz mit szeret a négy fal között csinálni, ketchup-pal vagy majonézzel eszi e a hotdog-ot, kokózik e a színpad mögött koncert után stb.

Okkal lett a kedvenc énekesed, és ha ez az ok nem a zenéje/hangja akkor valójában sose volt az.

2013. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Semmit. Ugyanúgy imádom Adam Lambert-öt, Neil Patrick Harris-t, Marc Jacobs-t, Karl Lagerfeld-et. Az egyik legjobb barátom is meleg.
2013. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 koko980826 válasza:
Jaja Én is Adam Lambertel voltam úgy hogy csak a zenéit meg aklippjeit néztem de semmi infó róla azt egyszercsak látom hogy mivan ,sokáig ki voltam akadva de megszoktam és ennyi,ugyanúgy szeretem most is
2013. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én előbb tudtam David Bowie-ról hogy biszex minthogy kedvencemmé vált volna, így ezt nehéz megválaszolnom, de nagy valószínüséggel leszärnám magasról.
2013. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A melegeket nem megérteni kell.Hanem felfogni,hogy nem mindenki heteró!Mi ebben ilyen nehéz?

Miért,mit gondoltál,hogy az emberek azért melegek,mert nem tetszenek az ellentétes neműeknek?Ha ez így működne akkor a fél világ meleg lenne.

Hiába a nők álma,ha nem vonzódik a nőkhöz.

Ez olyan,mintha azért mert te szereted a túrós tésztát,nekem minden nap azt kellene főznöm!Érted a lényeget?

Aki nem vonzódik a nőkhöz az nem vágyik rá,hogy nőkkel dugjon!Felfogtad?

2014. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 pömpike válasza:
Egyáltalán nem az én kedvencem Adam Lambert sok mindent csinált a színpadon de az ő dolga és nincs joga a többi embernek beleszólnia.Attól hogy Olly Murs meleg ugyanaz az ember marad és ugyan olyan jól fog továbbra is énekelni!Attól hogy más még lehet vicces kedves ember.. :)
2014. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc énekesem biszexuális és úgy vagyok vele hogy inkább pasija legyen neki mint csaja mert pasira mégsem tudok úgy féltékeny lenni mint egy csajra
2023. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!