Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki levelezik...

Van itt olyan, aki levelezik valakivel postai úton?

Figyelt kérdés

Pár hónapja levelezek valakivel, ő szeretné, ha áttérnék az e-mailról a postai levelezésre.

Most csinálnék ilyet először, nem tudom mennyire bízhatok az ilyesmiben, de nagyon szeretnék vele postai úton levelezni.

Egyedüli bökkenő, hogy nem tudom a szüleim engednék-e.

Akik hasonló helyzetbe vannak, mint én, azoktól kérdezem (főleg tizenévesektől):

A ti szüleitek engedték, hogy levelezzetek postai úton?



2013. aug. 27. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 10 éves korom óta levelezek postai úton, úgy mint régen a szüleim is tették. Sosem akadályozták meg, sőt anyum örül is neki, mert szerinte (és most már szerintem is) van valami varázsa.

Nagyon jó, főleg a várakozás, hogy mikor jön a válasz...

Ráadásul annyi jó levélpapír és boríték van..Mostanában én szoktam csinálni..

17/L

2013. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem jó dolog, nem a leggyorsabb mód de így kissé több érzelmet és értéket vihettek az üzenetbe.

de a szüleid miért ne engednék? ha internetezni engednek?

interneten rengeteg ártó rossz dolgot is lehet találni levelezés során pedig ez nem igazán valós veszély, maximum ha küldenek egy fenyegető levelet meg egy lófejet postán.

ja és tizenévesen én is próbáltam csak egyszer butaságot írtam és megszakadt.

de tényleg őszintén interneten bárki bármijéről küldhet képet bárkinek , nemhiszem hogy a postai úttal gondjai lehetnének a szüleidnek.

2013. aug. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!