Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzéketlenek az...

Miért ilyen érzéketlenek az emberek?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő létemre sajnos elég sokat esem el,mint a kisgyerekek. Mindig,amikor sietek,ügyetlen vagyok,megbotlom. Nemrég Budapest belvárosában estem el. A tömeg ott jött-ment körülöttem,egy férfi ott állt mellettem (gyakorlatilag eléestem),de senki,sem ő,sem más nem segített föl. Csak néztek,hallottam,hogy rólam beszélnek,és én nagyon szégyelltem magam. Porosan,koszosan tápászkodtam föl.
2013. szept. 7. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Doktor House-ban volt egyszer valaki, akinek arról jött rá a betegségére, hogy mindig elesett. Vizsgáltasd ki magad. Vagy hordj kisebb sarkú cipőt. :)
2013. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak, ez nem normális, hogy folyton elesel
2013. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Nos, ez még mindig szeretett Magyarországunk. Ha a véred folyna patakokban, akkor sem segítene senki.
2013. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ismét gép előtt. Igen, a cipő, azt gondoltam, hogy nem lesz egyértelmű. Alapból nem hordok magassarkút soha, mert nem bírok benne járni. Minden cipőm lapostalpú.

A betegség része viszont elgondolkodtatott. Milyen betegség lehet ez szerintetek?

2013. szept. 8. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem valami füllel kapcsolatos, ugyanis van benne valamilyen folyadék, ami segíti az egyensúly érzékelését

például, ha gyorsan körbe-körbe forogsz, utána azért szédülsz, mert ez a folyadék mozog a füledben

2013. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!