Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez meg mégis mi volt? Sztori...

Ez meg mégis mi volt? Sztori is van.

Figyelt kérdés

Bent voltam a városban és elmentem a bolt felé, hogy vegyek magamnak felvágottat meg anyunak a kedvenc péksütijét mert ma sokáig dolgozik, örülne neki.

Út közben odajött hozzám egy fickó, hogy már napok óta nem evett, meg tudnám-e szánni egy kis pénzzel.

Mondtam neki hogy ne haragudjon, de nincs nálam egy forint sem.

(igazából volt, de csak egy ezres, amiből fizetni akartam a boltban.)

Nagyon rosszul éreztem magam hogy hazudtam neki, de egy ezrest csak nem adhatok neki oda! A felvágottat is nagyon savanyúan vettem el a kiszolgálópultból.

Ezután kimentem a buszmegállóba, csak én voltam ott.

Elkezdtem olvasni, majd megjelent mellettem egy másik férfi, egy kisfiúval a nyakában, és adott egy prospektust: "Tessék, ajándék". És tovább ment. Nem osztogatta, nem volt semmi a kezében, csak a gyerek lábát fogta. Kuka is volt a közelben, oda is kidobhatta volna, de inkább nekem adta.

Eltettem a szatyromba, de utána ki is vettem és beleolvastam, mit nyomott a kezembe: Jézusról szólt, hogy a bűn nem jó, és csak az mehet a mennybe, aki megérdemli blabla.

Én ateista vagyok, de kicsit furcsállom. Lelkiismeretem van az éhező bácsival, de ez akkor is különös.

Továbbra sem hiszek istenben meg ilyesmikben, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Véletlen egybeesés? :)

Ebben a percben értem haza, de muszáj volt kiírnom :)



2013. szept. 20. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Véletlen egybeesés az egész.

Ha minden szegénynek adan az átlagos ember, akkor neki sem maradna jóformán semmi sem.

En is szokta

2013. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is szoktam adni, de tulzásokba nem kell esni.

Van amikor azt gondolom, hogy sokan kéregetnek,lehet neki több van, mint nekem.

2013. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem az aki ezt az "ajándékot" adta az egy hittérítő volt, aki látván h nem segítettél a másikon és még hazudtál is.
2013. nov. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!