Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira rossz hogy én magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz hogy én magam sem tudom hogy mit érzek!Akkor mégis szeretem? (Teljes sztori lejjebb)

Figyelt kérdés

Egyszer volt hol nem volt... Egy helyes rockersrác elrabolta a szívemet. De nem kedvesen, hanem kitépte. Na, viccet félretéve tetszett év elején egy srác, aztán különböző okok miatt nagyon megutáltam. Most nem tetszik. Legalábbis ezt gondolom. De este azt álmodtam, hogy egy másik csajjal jár, aki eggyel fölöttem jár suliban (ŐŐŐ is)és mindenki azt mondta, hogy mennyire összeillenek, én meg csak sírtam, sírtam, merthogy teljesen bele voltam zúgva, a legjobb barátnőm (most beteg) nem volt sehol, a többiek meg (Egy vidám"bandában" vagyok) azt mondták, hogy elegük van a sírásból, és ezért otthagytak, én meg csak néztem hogy a srác csókolózik a lánnyal és kiesett a szívem a helyéből nagyjából.

Egész nap ezen gondolkoztam, persze nagy része hülyeség, de lehet, hogy még mindig tetszik a srác? Annyira rossz hogy én magam sem tudom hogy mit érzek!!! (Még mindig helyesnek tartom, de nem tudom, hogy csak úgy tekintek rá mint egy régi szerelmemre, vagy még mindig szeretem...? :S)


2009. jan. 23. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak néha ilyen furcsaságok az emebrben. Próbáld meg az érzelmet magadból kiírni (pl. verssel), és talán elmúlik; nekem már bejött hasonló helyzetben...
2009. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt, h. tetszik e még, magadtól kell megkérdezned, nem mi fogjuk megmondani, h: neked még mindig tetszik!! am. sztem szerelmes vagy belé... vagyis szereted
2009. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ijenem már nekem is volt...és szerintem mi nem tuddjuk megmondani, h tetszik-e nekd vagy szereted....ezt magadnak kell eldöntened..mi nem ismerünk titeket(a fiút meg téged)és így nekünk ez nem megy...de a versírás nekem is bejött nagyon sokszor...
2009. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!