Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy srác rátok mosolyog az...

Ha egy srác rátok mosolyog az utcán mit gondoltok? 20f én olyan vidám pozitív személyiség vagyok

Figyelt kérdés
:D
2013. szept. 21. 11:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kort és nemet is mert különben nem megyek sokra :D
2013. szept. 21. 11:52
 2/11 anonim válasza:
Te meleg vagy?
2013. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mosolyog rám. Ha csak kedvességből, akkor visszamosolygok és kész. Én is szeretek mosolyogni, örülök ha jó kedvűek körülöttem az emberek, szeretem, ha rám mosolyognak, vagy van valakinek egy-két jó szava hozzám akár ismeretlenül is. :)

Ha úgy mosolyognak rám, hogy egyértelműen érzem, hogy a következő lépés kb az elérhetőségeim elkérése lesz, akkor valószínűleg hidegen hagy, mivel párom van, aki vár haza.

Ha röhögve néznek rám, akkor meg egyenesen azt hiszem, leettem magam, vagy valamim rosszul áll. :D

2013. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

26 éves férfiként eléggé zokon venném, ha elkezdenél velem szemezni mondjuk a buszon :D


Viccet félretéve, szerintem egy mosoly mindenkinek jól esik.

2013. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3. 23/L
2013. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én örülök. Mosolyogni mindig jó.:-)

21 L

2013. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

-Lehet h füvezett ?

21

2013. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha az emberek néha rám mosolyognának. Bár nem biztos, hogy visszamosolyognék, mert szerintem elég csúnyán mosolygom. Viszont ha megfeledkezem magamról, akkor biztosan én is mosolyognék:)

16L

2013. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát óvatos lennék....:) Azért általában rá lehet érezni,hogy milyen szándékkal mosolyog az illető.

32/f

2013. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Vadidegen srác rámosolyog egy másik srácra az utcán? Ez elég homoszenzuálisan hangzik.

Én meleg vagyok és kétféle mosolyt különböztetek meg férfiaknál. Az egyik amikor heteró férfi mosolyog mert nincs hozzá szokva a látványhoz amit nyújtok és zavarában mosolyog, a másik meg amikor a melegek akiknek tetszem elmosolyodnak és ezzel jelzik a szimpátiájukat.

2013. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!