Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszem egy népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem egy népszerű fiúnak, az is úgy mutatja ki mint egy átlagos srác?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve tetszik egy népszerű fiú(16-17 éves).

Szerencsére volt már alkalmam többször is négyszemközt beszélgetni vele.:)) Vannak bizonyos jelek, ami alapján a barátnőim (és én is szeretném elhinni) azt mondják, tetszem neki:

-sokszor mikor elmegyek a suliban az osztálya előtt, ő meg ott dumál, engem néz (én is láttam már+mondták is:))

-egy bulin kb. félórát, 3/4 órát is együtt töltöttünk (dumálgattunk, zenét hallgatunk, hülyültünk...), de ami lényegesebb, jött egy-két csaj, nyávogtak neki egy sort, hogy: "sziaaaaaa! hogy vaaaaagy? mit csináááááálsz??"(-.-"), ő pedig elküldte őket azzal az indokkal, h most épp' velem dumál.[:DD<3]

-megkérdezte van-e barátom....sztem csak poénból, de a barátnőim szerint ez jót jelent.

-ha látja, h látom,de mégsem köszönök neki/ mosolygok rá, hangosan utánam üvölt: "SZIAAA XY!"( ez is elvben jó jel, de mikor 1x egymás mellet ültünk vele egy padon és dumáltunk, többször is hasonlóan köszönt lányoknak)

-(egy oldalon olvastam, h ezek jó jelek->) beszélgetés közben kitakarja előlem az utat, folyton a szemembe néz, a haját igazgatja stb....

-ja meg 1-2 rám írt chat-en


Ez mind szép és jó, csak mint mondtam népszerű, és csomószor látom folyosón más lányokkal jó pofizni...:S


Szerintetek tetszhetek neki?? Mikből lehetne megtudni tetszem-e neki? Amiket felírtam az alapján mire gondoltok?

És végül, de nem utolsó sorban: kedves legyek vele v közömbös?? Mikor figyel fel rám jobban?? Előre is köszi az ÉRTELMES(!!) válaszokat!;)


2011. nov. 16. 19:21
 1/9 Ucsiha Madara ***** válasza:
Ki dönti el, hogy ki a népszerű és ki nem?
2011. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

na ez az idegesítő egyértelműen kimutatja egy fiú, hogy tetszik neki egy lány erre a csaj még mindig azon gondolkozik vajon tetszehetek neki... legyek vele közömbös???

te hülye vagy inkább húzzál vissza a meséskönyvekhez

2011. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy iskolában ez általában mki szokta tudni, hogy ki milyen helyet foglal el ott.
2011. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A pongyola fogalmazásod és a szóhasználatod alapján Te sem vagy különb, mint azok a "nyávogós csajok" akiket említesz.


Kíváncsi vagyok, ha ez a srác nem lenne népszerű, akkor is érdeklődnél-e iránta!?

2011. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

19:27

jó oké... de akkor mit csináljak?? ( azon kívül, hogy vissza húzok a meséskönyvekhez:P) mert ha meg állandóan nyomulok rá, elijeszthetem magamtól... ő meg nem lép... najó de, de nem olyan nagyokat..:/

2011. nov. 16. 19:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő az első olyan fiú aki népszerű és még is tetszik... eddig direkt kerültem is az ilyen fiúkat, mert tudtam, hogy csak magamat gyötörném azzal, hogy látom több lánnyal is. De róla csak később derült ki, hogy népszerű... már javában tetszett, mikor kezdtem felfigyelni, hogy sok emberrel jóban van...nagyon sokkal....
2011. nov. 16. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen tetszel neki, és eddig azért nem mutatta ki konkrétabban, mert visszajelzést vár. Korántsem biztos, hogy a népszerű fiúnak sérthetetlen az önbizalma. Legyél kedves, mosolyogj rá, innentől kialakul. :)
2011. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dftgsgvghgev ***** válasza:

Ha sokat rágod magad, akkor valaki más lecsapja a kezedről, előbb-utóbb. Gondolj bele, akkor mennyit fogsz rágódni :S

Azt, hogy tetszel-e neki, nagyon könnyen el lehet dönteni. Mondjuk így: "Te, suli után megkívántam egy kakaós csigát. Van kedved csatlakozni?" Vagy vmi ilyesmi, lényeg, hogy "felkínáld a lehetőséget" arra, hogy lépjen. Ha tetszel neki, valószínűleg belemegy. Ha nem ér rá, ajánl másik időpontot. A férfiak általában elég vakok az apróbb jelzésekre, de egy ilyen lépés elég egyértelmű.

Milyen férfi ne akarna együtt lenni kettesben egy lánnyal, aki tetszik neki, és még a lány fel is ajánlja??

Sok korodbelivel beszéltem már, aki sehogy sem talál párt magának. Ha van egy jó parti, akkor ragadd meg a lehetőséget. !Különben más teszi meg helyetted!


Arról meg, hogy mi lesz, ha tetszel neki, ráérsz később agyalni. Egyszerre bőven elég egy kihívás.


24F

2011. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dftgsgvghgev ***** válasza:

Jah, az lemaradt, hogy egy esetleges "Bocsi, de nem tetszel" hosszabb távon kevesebb rágódással jár, mint a "jó ég, talán tetszettem neki, de féltem lépni. Mi lett volna, ha...?" jellegű gondolatmenet. Nekem elhiheted, egyszer nagyon pórul jártam (több évvel később már átkoztam magam, miért nem hívtam a lányt randira).

Ha egy halovány esély is van, hogy szimpatikus vagy neki, akkor hajrá. Inkább lépj te először, mint egy másik lány.


24F

2011. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!