Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti nem féltek, hogy...

Lányok! Ti nem féltek, hogy egyszer megerőszakolnak és megölnek benneteket?

Figyelt kérdés
szinte mindennap hallani,hogy mennyi nőt megerőszakolnak és megölnek itt Magyarországon és én már komolyan rettegek. Önvédelemre kellene járni de 4-5 férfi ellen nem tehetünk semmit ha ránk támadnak. Minden országban ez zajlik vagy nálunk durvult el ennyire a helyzet?? Lányok ti gondolkoztatok már ezen és,hogy mit kellene tennünk?
2013. okt. 1. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok mint te kérdező.
2013. okt. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem. Erre találtàk ki az önvédelmet. Én nem aggodok, legalább lesz kin le vezetni a felesleges energiàt.
2013. okt. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. jó hogy ilyen sok magabiztos nő van....hát én nem ilyen vagyok!!! és ma megint olvastam,hogy egy fiatal lányt megerőszakoltak.......futás közben kapták el és nem lepukkant helyen hanem Buda egyik menő részén.....
2013. okt. 2. 15:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de a Pintér ilyenkor hol van?
2013. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit mondok : Sose tudod mi fog történni mindig légy rest és mindig élvez ki minden pillanatott
2015. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!