Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti hogy írtok vissza...

Lányok ti hogy írtok vissza egy fiúnak ha rátok ír először, és nem közömbös számotokra. Leplezni próbáljátok vagy próbáljátok éreztetni vele hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne írj rá, nehéz lesz lemosni.
2013. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mit akar,szóval valahogy barátiasan próbálok vele beszélgetni. Ha ad valami konkrétabb jelet,akkor majd én is lépek.


De amúgy gyűlölöm ezt. :) Ha viszont személyesen jönne oda hozzám,azzal már szinte le is venne a lábamról.:D

2013. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy kapásból kiterítsd minden lapodat! Először tudd meg mit akar majd ha a helyzet adja akkor finoman kezdj el tapogatózni! Nem ajtóstul rontunk a házba!
2013. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbáld kicsit rejtélyesnek beállítani magad, nekem eddig mindig bejött. Sejtesd, hogy jól esik, hogy felvette a kapcsolatot, legyél kedves, beszéltesd, amíg lehet, de semmiképp se rontsd be ajtóstul a házba, hogy "teccő".
2013. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!