Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan járjak ennek az emberne...

Hogyan járjak ennek az embernek a kedvében? (volt tanár, nem akar beengedni a műhelybe)

Figyelt kérdés

Szóval elvégeztem egy középiskolát, ahol van egy speciális ipari műhely, nem szeretném leírni konkértan, nehogy felismerjen valaki :)


Miután elvégeztem néha visszajártam oda dolgozni, de az egyik volt tanárom nem örül, ha oda megyek. Igazából máshol nem is tudok a szakmámban dolgozni kb, csak ott, vagy ha tetemes összegeket fizetek valakinek.


Ott jelenleg 2 tanár van most, a tanszékvezető közölte, hogy csak akkor mehetek, ha ő is ott van, mert mindig tönkreteszek valamit (talán 3 éve volt ilyen) és hogy gondolkozott azon, hogy kitilt a műhelyből.


Most felvettek az egyetemre, ahol van egy ugyanilyen műhely, de pl bizonyos speciális gépek amik használatához pl mindenki átjár abba a suliba nincsenek. Csak az hiányzik, hogy valamilyen indokkal kitiltson onnan, aztán lőttek a pályafutásomnak. A másik tanár kedvel, lehet, hogy egyszerűen őt kellene megkérni?


Valamiért nem kedvel. Hogyan járjak a kedvében? Vegyek neki valamit? Nem fűlik hozzá a fogam, de diplomáciai ügyről van szó és az életem múlhat azon a műhelyen és a szabad bejáráson.


2013. okt. 8. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Sajnos még azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen irígy, mert elvileg jók a munkáim, és ő is tudja, mert gyakran megdícsérte őket. Ennek ellenére úgy kezel mint valami óvódást akire oda kell figyelni különben elront valamit. Néha tényleg hanyag vagyok, de a ló túloldalára sem kellene átesni.


Szóval hogyan járjak a kedvében?

2013. okt. 8. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy sörre vagy egy borra.
2013. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, komolyan? Ilyen viszony mellett? :D
2013. okt. 8. 21:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyira megalázó ez az egész.
2013. okt. 8. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy egyszerűen csak az a baj, hogy a facebookon kérdeztem meg, ott könnyebben beszól az ember a másiknak, mint telefonon. És a kimondott szónak már súlya van. Facebookon ugyanúgy, szóval nem kedvező. Lehet, hogy fel kellett volna hívnom inkább?
2013. okt. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!