Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Utálom az életemet...

Mit tegyek? Utálom az életemet! Már nem bírom tovább! Hogy bírjam ki? Valami tanács?

Figyelt kérdés

Korábban tettem fel ehhez hasonlo kérdést.Már nem bírom tovább sehol sem jo nekem.Most jobban kibovíttem.17 éves lány vagyok kezdjuk ezzel.

-A társasági életem 0 a szuleim nem engednek sehova sem.Nem engednek barátkozni nem voltam még pizsi partyn sem buliba..E miatt nincsenek barátaim.

-Volt egy barátnom ,aki az én Bff-em volt ,de a családjával eggyut csúnyán kihasznált.Négyen laktak ebben a faluban a barátnom(15) a testvére (33) az annya és a nagyija.A nagyija pénzén éltek.Sem az annya se a testvére nem dolgozott (most sem) állítolag azért mert epilepsziás...A nagyija már nem adott nekik pézt mert rájott ,hogy rajta éloskodnek (tobb éven keresztul elvették a pénzét) és mikor nem adott nekik tolem kértek.Aztán a nagyija kidobta oket ,akkor elloptak tolem 2telefont és egy tabletott.Mikor mentem a dolgaimért ,akkor a testvére kolopta a pénzem...a tobbit nem részletezném mert nagyon hosszú lenne a lényeg e miatt már senkiben sem bízok pedig ,akarok de nem tudok még azokban sem ,akik tényleg sosem vertek át azokban sem bízok.

-A szuleim nem engednek sehova az eddigi 17élet évemet e 4 fal kozott éltem le ,de ezt már említettem.Allandoan csak cirkusz van ha haza jovok a sulibol ha itthon vagyok.Egész nap csak kiabálnak velem.Mikor szeretnék elkéreckedni valahova és nem engednek ,de probálom rá szedni ,hogy legalább sétálni engedjenek el ,akkor a kezuk eljár értitek.Már az apám ,akkor is kiabál ,hogy ha azt mondja ,hogy adj a macskáknak enni én meg ,hogy:Mindjárt 5perc csak bejezem a leckét komolyan!Ha beteg vagyok legyen az valami enyhe betegség vagy pl: tudo gyuladás ,akkor is képes kivitetni velem aztán edig rosszabb.

-Sulit utálom folyton piszkálnak mert nem járok ki és nincsenek barátaim.Este aludni sem tudok féllek ,hogy mi lesz másnap az iskolában.Elszeretnék menni más suliba ,de nem engdnek.

-Volt egy álmom ,hogy Bp-re járjak kozépsuliba anya meg is engedte ,de visszavonta nem tudom miért jol tanultam,szot fogadtam :/ azota már semmi sem fáj annyira nem tudok annyira orulni semminek semmit sem tartok viccesnek csak úgy vagyok semminek sem orulok igazán azon gondolkodom mi értem élnem?miért létezem ha úgy is meghalok?Annyira rossz egész nap itt ulni tétlenul.Nyáron is egésznap itt bent voltam úgy érzem kezdek bele betegedni.Annyira rossz ,hogy síkítanni tudnék.és nem tudom mit tegyek hogy bírjam ki 18éves koromig ha nem fogadok szot elvernek..Mindíg sírás a vége.

-Minnél kevesseb érzésem van ,ami tavaly pl: lázba hozott pl: a halloween az most már nem semmi sem érdekel már.Ez kb. Januártol van így.Már ,akkor sem "voltak" érzéseim és akartam valamit végre ezért logni kezdtem a sulibol ,hogy végre érezzek valamit és éreztem végre valami izgalmat...tudom ,hogy hiba volt de csak egyszer csináltam..arra az a barátnom vett rá ,aki lopott tolem..(ez olyasmi volt mint a dr.csontban a visaton a csutortoki adás ,hogy a nonek nem voltak érzései és heroint vett ,hogy végre érezzen valamit..)

-Amiota meg láttam Avicii klipjét ezt http://www.youtube.com/watch?v=bek1y2uiQGA ezt azota én is ezt tenném csak nem tudom...úgy érzem nincs értelme az életemnek mi érteleme ha rab vagy és nem csinálhatom azt ,amit szeretek?Nem mehetek ki sétálni nem barátkozhatok?Legszívesebben elmennék errol a helyrol mint St.Jimmy ,de nem tudok :( mit tegyek? Kezdek teljessen megorulni...



2013. okt. 20. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sajnálom, ami veled történik :( bár tudom, közhely, de gondolj arra, hogy már nem sok választ el a nagykorúságtól. Fontos, hogy tanulj jól, hogy mehess főiskolára, lehessen majd jó állásod, és elköltözhess. Addig sajnos a szüleidre vagy utalva. Sok sok kitartást kívánok neked, és ne add fel!
2013. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem az ilyen szülőket. Nincsenek nagyszüleid akikhez tudnál menni néha, hogy ne unatkozz? Unokatesód? Abban se lennének benne, hogy a leendő barátaid átmenjenek hozzátok?

Nem próbáltál beszélni velük amikor nyugodtak?

2013. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is volt egy időszakom nem is olyan régen, amikor hasonlóan éreztem mint te. Úgy éreztem, hogy nincs semmi remény, csak végeztem a dolgomat nap mint nap, mint ha egy mókuskerékben élnék, de semmi izgalom nem volt... Csak annyit tudok neked mondani, hogy ez biztos, hogy el fog múlni!! Előbb vagy utóbb, de biztosan. Mióta egyetemre járok, annyi új dolog történt velem és sokkal jobban érzem magam, mint középiskola alatt. Mivel 17 éves vagy, hamarosan te is érettségizel és utána továbbtanulsz vagy elkezdesz dolgozni és annyi új dolog fog érni, hogy el is fogod felejteni a mostani rossz időszakot. Hidd el, ki fog nyílni a világ, sokkal több lehetőség lesz előtted. Mivel faluban laksz, gondolom el kell majd költöznöd, ha továbbtanulsz vagy munkát keresel és akkor már a szüleid sem fognak beleszólni abba, hogy kivel, mikor, hova mész. Nem mondom, hogy nem lesznek gondjaid, de másfélék lesznek és ennél a 'reménytelenség érzésnél' minden jobb. Addig pedig kitartás!! Nézz jó filmeket, sorozatokat, hallgass zenét, olvass könyveket, ezek nekem nagyon sokat tudtak adni a rossz időszakomban.
2013. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem engedi csakis ,akkor probáltam veluk beszélni mikor nyugodtan nem engedik meg :(
2013. okt. 20. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát komolyan bevezetnék valami szaporodási engedélyezési eljárást. Az ilyen "szülőknek" cserepes virág sem való, nem hogy gyerek.
2013. okt. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia ha akarod beszélgethetünk!irj privit!21F
2013. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj el pszihológushoz vagy rendőrségre mert ez már törvénytelen amit a szüleid csinálnak (sok rendőrrokonom van)
2013. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ez nagyon rossz... De figyelj. Ha a szüleid vernek, nem adják meg neked a teret, akkor két esély van. Egyik, hogy telefonálsz a gyámügynek. Ők mindent megadnak neked, ha jó helyre kerülsz, akkor elvisznek egy szuper helyre. Ha otthonba visznek, akkor is jó. Van egy osztálytársam, aki ilyen otthonban volt és nagyon jó tapasztalatai vannak. Egy csodás helyen van. Sok baráttal, az ott dolgozók kedvesek vele. Itt a száma, pár ilyen dolgokkal foglalkozó dolognak:

(42) 524 585

(36) 521 500

(30) 488 8082

(29) 641 100

Második lehetőség:

Tanulj és várd ki a 18. életéved. Az már nem olyan sok.

Ezt neked küldöm :) :

[link]

:)

2014. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írj priviben! Beszélhetünk, én egy "hippy & happy" csaj vagyok, elég mosolygós, szóval talán segíthetnék.
2014. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!