Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki tényleg öngyilkos akar...

Aki tényleg öngyilkos akar lenni, az nem beszél róla?

Figyelt kérdés
akik tényleg megtették, és belehaltak nem beszéltek elötte róla? milyenek általában a tettük elött?

2013. okt. 23. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, te amúgy miért tetted fel ezt a kérdést? Te szülő vagy kamasz kölyök vagy? Ez a kérdés elég kemény téma és súrolod vele a moderátornak való bejelentés határát ...
2013. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miért súrolná a " moderátornak való bejelentést". Ez valami tabu amiről nem lehet diskurzust folytatni?
2013. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem surolom.... nem öngyilkossághoz kérek tippeket észlény...
2013. okt. 26. 14:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne vitatkozz vele, azt csak ő tudhatja, hogy súrolod-e a jelentés határát, hisz ő az, aki jelenthet. Aztán meg nem csinálnak semmit vele, az már más téma :)
2013. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez téveszme, sokan beszélnek róla előtte, mielőtt megtennék!
2016. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy írtam búcsúlevél vázlatot. Anyukám megtalálta, kérdezgetett, hogy ezt miért írtam, de mindent letagadtam, majd visszaadta, hogy égessemel. Ezekután már csak jóval később a pszichiáteremnek szóltam, ha szóltam. Benne bízom és eddig mindig segített kimászni a gödörből, bármit is tettem.

Eddig 5+1 kísérletem volt.

20L

2016. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Az exbarátom beszélt róla . Nem állította le a családja. Én már évekkel később tudtam meg.

2011 ben vesztünk össze.

Sajnos. Utána eszembejutott sokszor megnéztem fb n.

Aztán mar nem találtam csak mint megjelolt szemelyt. Rairtam ismeroseire

Visszairt egy lány hogy akinek írtam szinte sokkot kapott hogy adja meg nekem a srác számát mert nem érem el

Írt hogy ne keressem a srácot

Nem tudtam hogy miért hát nem volt nagy vitánk . Aztán leírta hogy 2015 ben öngyilkos lett.

Helyes volt és jófej de sokan kihasználták. Sőt a humora is jó volt.

Én csak még mindig nem hiszem el hogy nem tudom elérni. Több mint egy éve tudtam meg. Halottak napján voltam utoljára a sírjánál. Most érik hogy újra elmenjek.

Nekem is ilyen gondolataim vannak de nem akarom megtenni. Amúgy én volt hogy mondtam apámnak de nem tud mit csinálni.

Barátaim nincsenek. Egy van mindig azt mondja hogy semmiképp se csináljam meg.

Es nem is fogom de voltak terveim es akkor nem beszeltem rola csak a naplomba irtam le utana jól éreztem magam.

Menekulni mindig könnyebb.

De ne tegyétek. Énse akarom.

2019. jan. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!