Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez mar kibirhatatl...

Mit tegyek? Ez mar kibirhatatlan!?

Figyelt kérdés

Felettunk lakik egy no a kislanyaval. Egesz este huzgaljak a szeket a gyerek trappol, orditozik meg este 11 kor is. Mar tobbszor voltunk fent szepen szolni h legyenek kedvesek halkabbra venni a dolgot mert. 8 honapos kislanyunk ilyenkor mar alszik. Ma este is mar ketszer ebredt fel sirva es kellett visszaringatnom. Betelt nalam a pohar es felmentem. Meg neki allt feljebb h mit kepzelek magamrol. Na ott nslam kihuzta a gyufat es ritka cifra szavakkal illettem. Mar kihozta belolem, azota egyfolytaba ,ar csak azert is csinaljak. Mit tudok veluk kezdeni? Hihetetlen h a sajat otthonomban a lanyom este nem tud nyugodtan aludni. Es nem nappal megyek h hangosak mert azt is mondtam h akkor azt csinalnak amit akarnak nem erdekel de ilyenkor legyenek tekintettel. Azert sem. Multkor ejszaka 3 oran keresztul azt lehetett hallani h az uj hapsijaval h szexelnek. Konyorgom ez se normalis szerintem. Kinezetre is eleg kiehezett feju no. De barmibe lefogadom azt is h mikor ejszakas egyedul vannak itthon hagyva a gyerekei es meg nem nagyon 5 es 9 evest mondanek rajuk nezesre.

Teljesen ki vagyok mar toluk. Adjatok vmi tanacsot mert ezt nem lehet elviselni. Koszi szepen aki elolvassa es segit.



2013. okt. 26. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kopogj fel a söprűvel, hátha nem emlékszik a kérésedre.
2013. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A sodrofat el se teszem a helyere :-) de mar csak azert is csinalja.
2013. okt. 26. 22:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Igy nem lehet elni egy lepcsohazban. Egyik szomszeddal sincs problema mindenkivel nagyon joban vagyunk. At is jarunk egymashoz ha idonk engedi. Ha nem valtoztat ki lehet innen rakatni? Vagy h mukodik ez?
2013. okt. 26. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne kirakatni? Hová? Miért kellett káromkodni vele? elmérgesítetted ezzel. Szépen is lehet kérni. Panel?
2013. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ogen panel. Mint irtam is szepen kertuk, most is szepen kertem mikor felmentem. Teljesen normalisan, de meg neki allt feljebb es minosithetetlen stilusban kezdett beszelni. Azert en se nyelek le mindent. Masnal is nyilz volna a bicska ilyen helyzetben mar, mikor nem eloszor kered szepen es megis. Nem jarok minden nap hozzajuk. Eddig osszesen voltam 3 alkalommal miota itt laknak. Csak akkor mentem kerni h halkabban amikor mar kozel jartunk a 10 ora fele es a gyerekem nem tudott nyugodtan aludni mert olyan volt minden percben mintha be akarnanak szakadni hozzank. Es ezek utan is normalisan mentem fel. Nem hiszem h sokan lettek volna ennyire turelmesek ha gyereket tobbszor kell visszaaltatni mert sirva riad fel a hangra. De mindegy. Aki akar megert aki nem az nem. Es azt se mondtam h rogton menjenek csak ha egyszeruen nem fognak ezen valtoztatni vagy nem kepesek alkalmazkodni. Az oke h panel de legyunk egymasra tekintettel. Nem csak en vagyok kisgyerekes itt sok a fiatal es megis jol elvagyunk. Figyelunk a masikra.
2013. okt. 27. 06:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
rosszul írja az előző hozzászóló, nem te mérgesítetted el a helyzetet. azzal hogy többször türelmes voltál velük, mert normális ember próbálja megbeszélni a problémát, és szépen kértél, és végül elpattant a cérna és olyan szavakkal illetted, amit megérdekelt tulajdonképpen, nos nehogy már még te legyél a hibás. sajnos van a panelokban egy állat módjára lakó külön emberfaj. nálunk is így történtek a dolgok, ahogy nálatok, még neki állt feljebb stb. nem lát az orránál tovább, és rém primitív.azt hiszi, hogy panelban, ha becsukja az ajtót, azt csinál, amit akar a lakásában. lobogtasd meg előtte a házirendet, amiben le van írva, hogy illik lakni tömbházban. ha ez sem segít, hívd ki a rendőrséget, hidd el terápiás jelleggel fog hatni rájuk. és ha egyszer nem elég, hívd újra ahogy elkezdi újra az éjszakai renajzlit, majd ha bírságot fizet, elgondolkodik azzal az egy agysejtjével. kívánunk neki hasonló hülyét a feje fölé, azt hiszem, az első adandó alkalommal neki lenne a legnagyobb a szája, tőle zengene a ház, hogy milyen barom lakik fölötte...
2013. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszodat. Sajnos vhogy sikerul kifogni egy bolondot. Csak az a legjobb h ilyenkor en szivok o meg el mint marci hevesen. Volt ma fent a ferjem a foberlojenel aki ugyanugy itt lakik csak par emelettel feljebb. Probalt magyarazkodni hulyesegekkel, de mondta neki a ferjem ha tovabbra is ez lesz nem a berlojehez megy verni az ajtot hanem hozza. Nem mintha megcsinalna szerintem de mar mergeben o is ezt mondta nekik. Mar egy even belul kb ez a harmadik lakoja, eddig soha egyetlenre se panaszkodtunk, pedig votlak cifra emberek. Az elozo lakok szo szerint oltek egymast meg ejjel is. De a masik szobaban shol nem a lanyunk aludt igy nem volt olyan zavaro. Az ez elotti csikket dobalt allandoan ki altalaban a mi ablakunkon szallt be, az unokajanak a medencejebol a vizet kiontotte az erkelyen, persze mind nalunk landolt az is. Nem vagyok az a fajta aki mindjarz megy es balhezik de egy ido utan betelik a pohar. Erdekes mi tudunk viselkedni. Pedig az en lanyom is jon megy mar, kutyank is van. Es megse vagyunk hangosak, tudom azt mi fer bele egy ilyen helyen. De mas egyszeruen annyira ertetlen h keptelen felfogni.

Most azt talaltuk ki h valoszinuleg nem hivatalosan adja ki a lakast, ha nem lesz valtozas a kovetkezo idoben akkor a hivatalos uton fogjuk tamadni. Szerintem ep eszu ember meg ennyit se viselt volna el mint mi.

2013. okt. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!