Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Homoszexuálisok mit gondolnak...

Homoszexuálisok mit gondolnak az ellenkező nemről?

Figyelt kérdés
Nem szeretik az ellenkező nemet? Nem indítja be őket? Mit gondolnak? Egyszerűen nem tudom elképzelni. Miért a saját nemüket szeretik? Ááá, túl sok kérdés... (Ja és van valaki olyan hülye, én nem vagyok homoszexuális.) 16/F

2013. okt. 27. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Pont azt, amit te érzel a lányokkal kapcsolatban. Ilyen egyszerű.
2013. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mármint ugyan azt érzik ők a fiúkkal kapcsolatban.
2013. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit? Amit te az azonos neműekről :)


Egy homi sem ugrik rá minden farokra, mint egy heteró sem minden ellenkező neműre!


Azért azt szeretik, mert így születtek. Nem tanult viselkedés, hiszen a szüleik heterók/biszexek voltak, különben nem is lennének.


Azért, mert egy fiú homó, nem fog megkörnyékezni, mint ahogy az összes csaj sem hajt rád.

2013. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy az őrületig túlbonyolítanád a témát és egy diliházban kötnél ki, nem ártana néha csak simán logikusan gondolkodni és akkor megkapnád azt a nagyon egyszerű választ, hogy ugyanazt, mint amit te gondolsz arról a nemről, amihez nem vonzódsz. :) Mielőtt ebbe is beleőrülnél, segítek: amit a fiúkról gondolsz!
2013. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudnám szeretni a saját nememet. A homoknak nem jutott eszébe, hogy a másik nemet kéne szeretni?
2013. okt. 27. 19:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj már! Hogy jön az ide hogy mit gondolnak? Ezt érzik és kész. Gondolod jókedvükből teszik? Felteszem nekik sem egyszerű kezdetben megbarátkozni ezzel, de ez nem tanult dolog ahogy előttem is leírták. Ez van és kész. Mit kell ezen agyalni?
2013. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne szeresd a saját nemedet. Mi a probléma?


Bár érdekes, hogy ennyire ráhajtasz erre a témára, ami a legtöbb embernek eszébe sem jut.


Ha netán kiderül, hogy mégis vonzódsz az azonos neműekhez, akkor sincs semmi gáz.


Miért érdekel ez ennyire, és miért demonstrálod ennyire, hogy te nem vagy homár? Talán tudat alatt küzdesz magadban?

2013. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretik az ellenkező nemet? Nem indítja be őket?"

Nem.


"Egyszerűen nem tudnám szeretni a saját nememet."

Ahogy én meg az ellenkezőt.


"A homoknak nem jutott eszébe, hogy a másik nemet kéne szeretni?"

Nem. Jól megvagyok én így is.


Vigyázz, a végén még felrobban az agyad a sok értelmetlen gondolattól.

2013. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem nem indítanak be, de nem is zavarnak, amennyiben nem bunkók.

Havernak jófejek, csak nehogy össze akarjon szedni. Mivel az esetek nagy részében sajnos ez a helyzet, ezért csak óvatosan haverkodni velük.

Sajnos a legtöbbjük azt hiszi, hogy akkora istencsászár, hogy meg tud bennem változtatni valami olyat amit nekem több évnyi önmarcangolással és a környezetemnek több évnyi pocskondiázásssal sem sikerült. De hála az égnek azért ilyen nagyarcú elég kevés van, nekem eddig összesen 5 példányt sikerült kifognom.

2013. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki ennyit agyal ezen, az valójában mindig egy belső harc saját magával, próbálja elfojtani magában a homoszexualitást, ami viszont igyekszik felszínre törni. Ez okozza ezt a belső konfliktust és ettől a sok értelmetlen gondolat.
2013. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!