Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Homoszexuálisok mit gondolnak...

Homoszexuálisok mit gondolnak az ellenkező nemről?

Figyelt kérdés
Nem szeretik az ellenkező nemet? Nem indítja be őket? Mit gondolnak? Egyszerűen nem tudom elképzelni. Miért a saját nemüket szeretik? Ááá, túl sok kérdés... (Ja és van valaki olyan hülye, én nem vagyok homoszexuális.) 16/F

2013. okt. 27. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"mivel a nők szexuális tárgyak"


Na, látod, ezért jutnak neked max a k*.rvák, mert értelmes nő nem áll le veled egy percre sem :D


Szánalmas lúzer :D

2013. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Éreztem hogy ebbe belefog valaki kötni de nagyon nincs mit rajta magyarázni. Abban a korban ahol a nők tömegével vállalnak szexuális jellegű munkát és tömegével raknak ki csöcsös képeket a közösségi oldalakra nagyon nincs mit tagadni.
2013. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 12, talán nem hiszed el, de én, ugyan már nem "főállásban", de még mindig fogadok vendégeket, vagyis nyugodtan nevezhetsz prostinak.

Viszont akik hozzám jönnek és fizetnek, még ők sem úgy állnak a dolgokhoz, mint ahogy te felvetted. Mivel megtehetem, nem a szépségem és fiatalságom miatt, de megtehetem, csak válogatott vendégeket fogadok, akik vannak annyira értelmesek, hogy tudják, hogy még egy üzleti kapcsolatban is azt kapják, amit adnak. Tehát a bunkó, beképzelt, engem tárgynak tekintő egyének akkor sem jöhetnek, ha megvásárolnának pár óra kényeztetést.


Téged pénzért sem fogadnálak!

2013. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 13


Mindenki beszél össze-vissza. A szex jól megmutatja a két nem közti különbséget. Ezt úgy értem hogy a férfiak elég sok mindent összetudnak hordani egy kis d*gásért hiszen ezzel nem csak rendeződik a számla hanem a javunkra is billen. Nem kell itt a prostikra gondolni a nők jól tudják hogy szex nélkül sehol nem lennének ezért sok mindent megtudnak tenni hogy megdugják őket. Hiába mondanám azt hogy a nők nem szexuális tárgyak nem lenne igaz vagy csak nem teljesen. Ezért nem lesznek soha elfogadva a homoszexuálisok mert egy férfi soha nem tölthet be olyan szerepet szex során mint egy nő.

2013. okt. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!