Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szoktatok figyelni, ha unalmas...

Szoktatok figyelni, ha unalmasnak tartjátok az órát, vagy az osztály ilyenkor felbolydul?

Figyelt kérdés

Elindul a rendbontás? Csak az érdekes órán van rend?

Unalmas-e az, ha a tanár csak kint áll és magyaráz, a diákoknak pedig csak figyelni kell? Milyen a nem unalmas óra egy humán órán?


2013. okt. 23. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanár vagy?:) hát engem gyerekkoromban egyáltalán nem kötött le egy magyar óra de a gimi végén elkezdtem figyelni irodalom órán mert úgy mesélte a tanár hogy közel került a költő élete nem hiszem hogy nagyon tudták volna ezt elérni korábban vagy érdekel vagy nem
2013. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Oh Ha Ni válasza:

Sokszor van, hogy elkalandozik a figyelmem, de sosem hangoskodom, ilyenkor általában elbambulok percekre...

Számomra akkor válik unalmassá, ha a tanár csak diktál, diktál magyarázat nélkül, ugyanazt, ami a könyvben is le van írva. Valamint a monoton hangnem is hamar figyelmetlenné tesz.

2013. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most osztályfönökim van, a tanár dumál valamit, de mint látod nagyon odafigyelek :D

16/f

2013. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ének órám egyáltalán nem szoktam figyelni. Nem érdekel, nem ezzel akarok foglalkozni majd, a dolgozatokat maximum lepuskázom, ezen kívül ha ugyanabban a hangszínben beszél is folyamatosan, még inkább elbambulok tőle.


Na de az a tanárom, aki az irodalmat, és a történelmet tanítja, egyáltalán nem olyan...:D Kicsit bolond, de jó értelemben, nevetünk az órán, ezen kívül a dolgozatra a kérdéseket mindig megadja, és tényleg csak az szokott benne lenni. És mikor felvilágosító órákat ad... Minden óránkon felkerül valahogy a szex. Pl: töri órán, a szerbeknek (azt hiszem) régebben a mottója az volt: "Édes Szerbia, te csak házasodj!" Erre meg ő csak annyit mondott, hogy "nem volt se TV, se internet, mit lehetne csinálni, ha nem *köhint egyet* dugni?"

2013. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!