Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 15 évesen hogy tudnák pénzt...

15 évesen hogy tudnák pénzt szerezni úgy hogy ne ártsak senkinek és ne is kelljen koldulnom?

Figyelt kérdés
Elég nagy szarban vagyok, nem igazán a saját hibámból, de az nem számít. Milyen lehetőségek vannak hogy egy kevés pénzt keressek? Megdolgoznák érte, és nem szeretném a szülőkből kihúzni. Tudtok pár ötletet mondani?
2013. nov. 1. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
diák munka.
2013. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hullanak a falevelek, ha kertes övezetbe laksz akkor lehet menni kertészkedni egy kis pénzért
2013. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eladod megunt ruhàidat, elektromos dolgaidat.
2013. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez nagyon jó ötlet! Aggodalmamban hogy nem gondoltam erre? Kertészkedni is szívesen mennék csak nem tudom hol érdeklődjek utána. Meg amúgy is sok cucc van itthon ami hibátlan, de nem használom.
2013. nov. 1. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Vaterázz el cuccokat. Abból elég szép pénz jöhet.

Vegyél (nem feltétlenül a neten) olcsó cuccokat, és valamivel drágábban add el Vaterán.

2013. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!