Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

van egy gyerek az osztálytársam és mindig kötözködik és már nagyon unom azért nem verem meg mert akkor elvennék az ösztöndíjamat

énrollam annyit kell tudni,hogy nem nézek ki erősnek,de jó pár ember szerint brutális erő van bennem(láttak már cipekedni)és a filmekből tanultam meg verekedni(nem nagyon szokták elhinni)de jó verkszek és hiába vagyok erős én nem szoktam vele visszaélni inkább tűrök,de 3 évig ezt tűrjem,hogy piszkál mikor 10 olyan gyereket szétvernék.Ti mit csinálnátok a helyemben megvernétek vagy tűrnétek?



2013. nov. 6. 15:09
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 1 évvel öregebb nállam a haverom neki ment és a gyerek kapott tőle párat és utánna azt mondta,hogy megveri
2013. nov. 6. 15:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Tűrjél , mert különben oda jutsz, ahova ő : http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


A tűrést nem kell összetéveszteni a csicskáztatással. A csicskáztatás az, amikor alárendeled magad valakinek és hagyod, hogy ugráltasson téged, a tűrés viszont az, amikor megmutatod a másiknak, hogy akármennyire is bizonygatja az ostobaságát, téged akkor sem fog kihozni a sodrodból. És ha okos vagy, akkor az utóbbit választod, mert a verekedés nem old meg semmit.

Ne gondold azt, hogy érdemes visszaélned az erőddel, mert ez csak azt mutatná, hogy te is azon a szinten vagy, amelyen az eszetlen társaid vannak.

2013. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ,de egyébként nagyon sz*rul esik mikor kötözködik és akkor mondja a többieknek,hogy megverni oda kerülne a sor szétverném
2013. nov. 6. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, csakhogy vannak dolgok az életben, amiket jobb eltűrni, mert különben sokkal rosszabb következményekkel kell szembenéznünk.
2013. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem kell tűrni,lekopik az magától, ha beszélsz olyanokat, jársz gyúrni, valamilyen edző terembe, már ekkora-akkora súlyokat meg bírsz emelni,stb.

Ha kötözködik, sose ne vágjál haragos pofát, ha nem nevessél rajta, ha bebokszolnál legszívesebben neki, akkor is!

Folyamodjál türkhöz, mint ha meg sem hallanád, nehéz lesz tudom, de azt lássa nem tud kihozni a sodrodból!

Egy próbát meg ér!

2013. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!