Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy furcsán...

Miért van az hogy furcsán néznek rám? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából nem is furcsán néznek rám igazából lenézően,undorral csak mert van egy pár piercingem nem olyan egetrengető,septum,snakebite,angel bite és két 40es fültágító ennyire nem meg szokott ez itt Magyarországon ez még érthető de nem kell rám úgy nézni mint egy nem normálisra tudom hogy nem megszokott,de mondjuk ilyenek az emberek....

2013. nov. 8. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rágugliztam, hogy mit takarnak ezek. Szerintem a seotum nevezetű ritka gusztustalan, múltkor láttam egy csajt, majdnem odaszóltam, hogy némi matéria kificcent az orrából, aztán láttam, hogy piercing. Amúgy meg öt fém van a képeden, nehogymár te háborodj fel, hogy miért néznek így rád. Ha nem tetkószalonban akarsz dolgozni vagy mint piercer, akkor később elég sok bajod lesz ebből a hóbortodból. Legalább az orrkarikát szedesd ki, légyszi =/
2013. nov. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értelek én de akkor ne úgy nézzenek rám mint egy senkiházira és ne úgy kezeljenek mint ha nem is erről a bolygórol származnék és neis úgy mint aki nem lett normálisan megnevelve és csak egy paraszt lehetek,és nagyrészt azért csináltam ezeket hogy kitűnjek az emberek közül de ez enyhe túlzás szerintem :)
2013. nov. 8. 01:50
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk mit várok ha nem úgy nézek ki mint az átlag akkor csak rossz lehetek mind1 ilyen a világ....
2013. nov. 8. 01:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Üdv a való életben. Ez mindenhol így van, nem kell rögtön az ez itt Magyarország dumát nyomatni.

Neked jogodban áll telenyomni fémmel az arcod, nekik meg jogukban áll lenézően semminek nézni téged. Benned fel se merül, hogy lehet vissza kéne venni a piercingekből, a legtöbb emberben meg nincs annyi szolidaritás, hogy ne bámuljon meg téged. Egyik tizenkilenc, másik egy híjján húsz. Ha direkt polgárpukkasztó módn akarsz önkifejezni meg kítűnni meg anyámkínja, akkor mit vársz? Gratuláljanak? Kicsit azért el vagy tévedve.

2013. nov. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értelek téged és valamiben igazad is van,én csináltam tudtam hogy ez lesz(hogy bámulnak)csak nem értem az embereket nem kell egyből bunkónak lenni pedig márkás cuccokban járok adok magamra sajnos már ezis fontos kedves,illedelmes vagyok és mégis...
2013. nov. 8. 02:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez már évszázadokkal ezelőtt így volt, aki/ami kitűnik, azt megbámulják, lenézik és bántják. Nem akkora újdonság ez. Ha ennyire azvar, akkor lehet, hogy te sem vagy evvel az önkifejezősdivel annyira elégedett, mint ahogy azt próbálod elhitetni magaddal, hiszen zavar, ha bámulnak. Ha valaki engem bámulna lenézően, mert mittomén, aznap elaludtam az egész fejem, sz*rul álla a hajam és nyűgös a pofám, addig foglalkoznék vele, míg közölném, hogy melyik testrészem melyik testnyílásába fog hamarosan kerülni, ha így állunk, de folytassa bátran. Mit gondolsz?
2013. nov. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem azért neha jó is ha megbámúlnak mert Jó érzés hogy ezaz köcsög nézzel de néha meg idegesít hogy végig megyek pl a buszon és mindenki lesi a pofim
2013. nov. 8. 02:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Legalább az orrkarikát szedd ki, a kedvemért :D Mindig a prérin legelésző vágóbocik jutnak róla eszembe =/
2013. nov. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért csináltad ezeket? Gondoltad, hogy majd megfognak nézni, nem? Akkor miért zavar? :D Az emberek ilyenek.
2013. nov. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Így is szedtem ki pcket de nem azért mert zavart hogy néznek mondjuk akkor nem is annyira csodálkoztam :D volt ugye septum,angelbite,snakebite,bridge,dahlia bite meg ínyfék :D
2013. nov. 8. 03:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!