Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lopják a gyerekeket! Mit...

Lopják a gyerekeket! Mit tegyek, ha követnek? Vagy elrabolnak?

Figyelt kérdés

a környéken,a szomszéd falucsnkában,és a városban,jár egy fehér kombi,amiben 2 férfi,és egy nő ül.Édességet osztogatnak a gyerekeknek(mármint úgy,hogy figyelik,követik a gyerekeket,főleg a 5-11 éveseket,hogy gyere ingyen kóstoló,kalács,cukorka stb...)Egy közeli városban,(szintén a fehér kombi)elloptak egy 5 éves gyereket,a játszótérről,mivel a szülei panelban laktak,és a játszótér ott volt elttük,a gyerek lement játszani,és ezt várták a lopók,az anyuka nem figyelt a gyerekre(szerintem ő is hibás!)és hopp elcsalták a gyereket elvitték,és kioperálták az egyik veséjét,(nem tudtam,hogy ezt is csinálják...)és később,5 napra(egy hét)-re rá visszatették ugyan oda,ahonnan elvitték.(egy veséje volt a gyereknek)gondolom ez a fekete kereskedelem megy végre... :S eladják a szerbeket jó pénzért...Szerencse,hogy nem halt meg a gyerek...

Ma már mindenki erről az esetről beszél,ami a napokban történt...A rendőrök keresik a kombit...Ha látom,hogy követnek az utcán,vagy egy autó,illetve csalogatnak,akkor mit tegyek?(ez az eset SZERBIÁBAN van,vagyis Vajdaságbam...Én itt születtem,itt lakom,és ez egy nem nagy város,majdnem,hogy falu...Már többen látták a Fehér kombit)



2013. nov. 8. 18:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz, akkor ne mászkálj az utcán egyedül, mindig legyen veled valamelyik szülőd, vagy a barátaid, időse, testvér, stb.. Amúgy az eléggé furcsa, hogy kiveszik a gyerek veséjét és utána visszaviszik. Ha az embernek van egy kis esze, márpedig az ilyen bűnözőknek szerintem van, nem hagyják élve az áldozatokat és főleg nem viszik haza..
2013. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz magadra kérdező!

Remélem,minél előbb elkapják őket!

Szívből sajnálom a gyermekeket!

2013. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy látszik, Szerbiában ennek már hagyománya van...

2013. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

igen,én se gondoltam volna,hogy visszaviszik a gyereket,akinek kivették az egyik veséjét...De ebben az országban bármi megtörténhet(Sajnos :( )


Igen,de sokszor kell olyan utcákban mennem,ahol nincs egy lélek se,pl. matek,fizika különórára... :(

2013. nov. 8. 19:06
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen,ez itt már hagyomány,a nagy "politikusok" meg csak ülnek,és lopják a pénzt...Ez szomorú!
2013. nov. 8. 19:07
 16/28 anonim ***** válasza:

Debrecenben történt:

[link]

2013. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

[link]


Itt pedig ez...

2013. nov. 8. 19:22
 18/28 anonim ***** válasza:
Igen, mert valamelyik cikkben az előbb olvastam olyat hogy valamelyik politikus is érintett volt!...
2013. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Budapesten is történt:

[link]

2013. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Sajnálatos,hogy ma már ilyen mélyre süljedünk.
2013. nov. 8. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!