Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szeretik manapság a...

Miért szeretik manapság a bunkó gyerekeket?

Figyelt kérdés
a suliban az egyik gyerek r0hadtul faragatlan lanyokkal is fiukkal is. A lanyok megis azt mondjak milyen cuki, holott lerib@cozza oket es szemet is. Raadasul az arcan eleg feltuno szepseghiba van. Ezen mi cuki? Nekem semmi ilyenem nincs kedves vagyok veluk. Viszek nekik edesseget stb es megsem birnak. Ez miert van, en nem ertem?
2013. okt. 27. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
A női logikát ne próbáld megérteni. Azért szerezik a bunkókat, mert utána biztos szeretnek sírni, és elkezdeni általánosítani mindenkit.
2013. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pedig egyáltalán nem bonyolult, magabiztosnak tűnik. Ez férfias. Életképes
2013. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es válaszában fájdalmas az irónia :D


Egyébként ilyen kis 12-15 évesek nem reprezentatívak. Nekik még nincs saját kialakult személyiségük, világképük, náluk ilyesmivel lehet hódítani.

2013. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jó fiúk (mint te kérdező) bekerülnek a barátzónába. Ki szeretne egy nyápic, papucs férfit akiért nem kell sehogy se küzdeni? A legtöbb nőben megvan az a gondolat hogy ő majd megszelidíti azt a vadat.
2013. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
30%
Nyugi ezekből a lányokból lesznek a rib-ok és k-vák akik majd sírnak ha a férjük holtra veri vagy megerőszakolja őket.Nem kell velük foglalkozni.
2013. okt. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!