Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről fiúk/férfi...

Mit gondoltok erről fiúk/férfiak/lányok/nők? Lehetséges ezt elérni?

Figyelt kérdés

A minap találkoztam egy volt osztálytársammal. Kb 10 éve láttam utoljára, akkoriban ő volt legzüllöttebb lány, akit valaha ismertem. Nem tanult, épphogy nem bukott meg, sz*t mindenre, lázadó volt, drogozott, ivott, dohányzott, 16 évesen össze-vissza szexelt. Néha még lógott is a suliból. Senki sem gondolta, hogy bármi is lesz belőle, olyan elveszett volt (bár okos).

És most... Hihetetlen. Gyönyörű, kiegyensúlyozott, tisztességes munkája van, és nem is kevés pénze. Van egy barátja, akivel albérletben él. Elegáns és illemtudó. Hihetetlenül megváltozott. Mit gondolnátok egy ilyen nőről? Mi a véleményetek erről? Szerintetek hogy csinálta?


2013. nov. 12. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket is:

[link]


"A kutatók szerint ezek a fiatalkori viselkedésminták arra utalnak, hogy az adott tizenéves kockázatvállaló, hajlandó akár szabályokat is áthágni, továbbá kellőképpen magabiztos, sőt néha önző is, amely tulajdonságok nélkül nehéz boldogulni a vállalkozók világában. Azt ugyanakkor fontos hangsúlyozni, hogy itt nem súlyos bűnök elkövetéséről, csupán apró csintalanságokról van szó, a bűnözés ugyanis nem összekeverendő a vállalkozói léttel, bár Magyarországon szép számmal látni példákat az összemosódásra."

2013. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Benőtt a feje lágya, rájött, hogy a züllés nem vezet sehová, és elhatározta, hogy megváltozik. Talán találkozott valakivel, aki ilyen "kijózanító" hatással volt rá, vagy egyszerűen csak belátta, hogy ha nem változtat az életmódján, nem sok jóra számíthat.

Mindenki képes megváltozni, ha akar.

2013. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez csak annyit jelent, hogy sosem késő változtatni, és mindig van az emberek életében amikor dönteni kell hogy változunk vagy sem. És van hogy rajtunk múlik de van hogy a szerencsén hogy mi lesz velünk.


Mert változhat valaki jó irányba, nekem is van sok ismerős, aki kitűzött egy nagy célt, és a felé terelte az életét, és vannak olyanok akik sikeres emberből válnak züllötté, és csúsznak le.


De talán a legjellemzőbb az, hogy az emberek nem tudnak, nem akarnak élni a lehetőségekkel, nem változtatnak, és toporognak egy helyben.

2013. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt akár rólam is írhattad volna, 14 évesen hetekig lógtam a suliból, füveztem, később partydrogokat is használtam, a legkönnyebb főiskolára mentem és csak a délutáni órákat voltam hajlandó felvenni. A szüleim már nem tudtak zsebpénzt adni, ezért kénytelen voltam diákmunkát vállalni. Ott jött a nagy pofára esés, amikor csak a legalja munkákra vettek fel, mert a jobbakhoz nyelvtudás, tapasztalat, tudás kellett. Rájöttem, hogy ez így nem lesz jó, ha elvégzem ezt a sulit, max aktatologatónak vesznek fel, úgyhogy átmentem egy másik egyetemre és elkezdtem komolyan tanulni. Most már mesterszakos vagyok és évente kb kétszer bulizok, amiből az egyik szilveszter és akkor is keveset iszok, vagy 5 éve nem drogoztam és nem is akarok többet. Lényegében rájöttem, hogy komolynak kell lennem, mert ha nem vagyok, akkor maximum átlagos fizetésem lesz, és nem akarok egész életemben nettó 100000-et keresni.
2013. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!