Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Mit akart ezzel elérni? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
A barátom exbarátnője megtudta, h én a volt barátjával járok. A csajjal nem ismerjük egymást. Küldözgetett nekem sms-t, h szálljak le a barátjáról stb. Elég durván fogalmazta meg a szöveget. Én nem reagáltam rá. Aztán mivel nem hatott, próbált szépen megkérni. Majd felhívott és elkezdte mondani, hogy ők milyen jól megvoltak együtt, milyen jó volt a kapcsolatuk stb. ő biztos benne, h őt szereti még és szálljak ki a képből. Majd megint jött a k*rvázás, és h én mennyire csúnya vagyok, mit gondolok én, h így hogy kellek a volt barátjának stb. Holott (nem nagyképűségből mondom) én sokkal szebb vagyok nála. Ezt láthatja ő is. Akkor miért "sért" meg egy tőlem idősebb lány ilyen gyerekesen? Normális az ilyen?
2011. dec. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Féltékenység. Kérd meg a pasid hogy közölje a csajjal, hogy te kellesz neki. Amúgy ezzel az "én szebb vagyok nála, ezt ő is láthatja" dologgal lehet hogy ő is így van...
2011. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátoddal beszéltél már erről? Nem kellene leállnod vele vitázni. A barátodnak kéne beszélnie vele, hogy álljon le, ha pedig nem teszi, akkor bármilyen e-mail, üzenet, hívás érkezik tőle, nem kell rá reagálni, előbb vagy utóbb úgy is megunja...
2011. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kétlem, h így van vele, mert akit az utcán leszólítanak, hogy ilyen kisugárzása nem mindenkinek van, meg ilyen arca, hát az nem átlagos ember. És ezt ő is látta. Ő meg átlagon aluli, szóval, hogy tuti, h tudja, és azt is tudja, hogy én biztos tisztában vagyok ezzel, és ennek ellenére is ezt mondta.
2011. dec. 11. 15:51
 4/5 93Mumus ***** válasza:
Ne légy így elszállva magadtól, ez nagyon kiábrándító tud lenni fiú szemmel nézve. Attol mert szebb vagy az átlagnál (már ha egyáltalán igaz), még nem vagy semmivel sem különlegesebb a többi lánynál, minden városba 1001 jó csaj van, köztük sokan nálad is szebbek. Egy kicsit vegyél vissza az egóbol.
2011. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez tényleg egy kicsit rámenős,ijesztő. Szállj le a földre,de mivel nem tudjuk hogy nézel ki,így lehet,h csak Te magad szerint vagy szebb! (Inkább vmi kép rólad meg a másik csajról...estelg facebook-on mondjuk)
2011. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!