Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek kimenni...

Mit tegyek ha félek kimenni az utcára?

Figyelt kérdés
nem szeretek eljárkálni otthonl ,de már félek is kimenni. nem tudom elviselni a közlekedést és az embereket.

2013. nov. 13. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez.
2013. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
kényszerbeteg vagy.önbizalomhiánnyal...szülők segítségét kérd először.
2013. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
agorafóbia aszem ennek a betegségnek a neve. Kezelhető gyógyszerrel.
2013. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Agorafóbia, antropofóbia.


Szakember segítségét igénybe vehetnéd.

2013. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
Az is lehet, hogy pánikbetegség. Próbáld meg azzal ellensúlyozni, hogy erős más jellegű ingereknek teszed ki magad közben. Pl. ha fázol, vagy citromot eszel, akkor az agy első sorban ezekre koncentrál és oldódik benned a stressz, szorongás.. de én is ajánlom, hogy keresd fel a háziorvosod és mondd el a problémát neki.
2013. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt. Én is azt hittem, hogy pánik beteg vagyok, meg agorafóbiás stb. Aztán elmentem pszichiáterhez, kiderült, hogy csak szorongásom van, a többit pedig bebeszélem magamnak. Kaptam egy természetes szorongás csökkentőt, azóta rendben vagyok. Menj el te is, nem bánod meg.
2013. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

kezelhető gyógyszerrel? Lelki eredetű betegség? Te állat...

Anyádat kellett volna kezelni megfelelő gyógyszerrel.


Ez a probléma az emberek miatt a társadalom miatt alakult ki. Gondolom kedves kérdező nem jókedvedből kerülöd az embereket. Üríts ki mindent a fejeből.

Szarj az egészre...

Úgy se élünk örökké!!

2013. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
7-es válaszoló, te igen primitív vagy!
2013. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz ezen! ki kell mozdulni,menj,csinálj programokat egy-egy jó baráttal.Muszáj,mert ha nagyon elmélyed ez a félelem,akkor súlyos gondok lehetnek! Most kell kivágni gyökerestől.Meg tudod nevezni,mi az,amitől félsz?
2013. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!