Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek agorafóbi...

Van itt olyan akinek agorafóbiája van fél kimenni az utcára fél a tömegközlekedéstől az idegen emberektől?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sokan vannak olyanok, jól gyógyíthatók.


https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2013. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) de jó lenne h olyanok is írnának akik tényleg szenvednek ilyenben..félre ne értsd nem akarlak megsérteni csak érted :)
2013. jún. 19. 21:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan van itt olyan.
2013. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
????
2013. jún. 20. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél?
2013. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én abban szenvedek/szenvedtem. Pár hónapja az autóbuszon kezdődött. Rosszul lettem, pánikrohamom volt, le kellett szállnom. Utána pedig nem tudtam busszal közlekedni, pedig suli miatt, mivel bejárós vagyok muszáj volt felülnöm, de egyszerűen nem ment. De én szinte azonnal elmentem egy pszichológushoz. Gyógyszert nem akarok szedni, így maradt a beszélgetés. Úgy érzem, hogy sokat segített, rájöttünk, hogy milyen lelki okai lehetnek ennek a betegségnek. Most már egyre jobban vagyok buszon, bár néha még itthon érzem, hogy ha menni kellene valahova, hogy most nem megy, mert tudom, h rohamom lenne.
2013. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm a válaszod :) én is így vagyok és nem szeretnék én se gyógyszert szedni csak így meg elég rossz sokszor hogy nem nagyon merek elmenni sehova se.. :/
2013. jún. 21. 12:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.

Tudom,hogy mit érzel. Mióta én is félek a buszozástól eléggé úgymond elzárkóztam a világtól. Sajnos messze lakom ahhoz, hogy a barátaimmal tudjak találkozni, buszoznom kellene, mert picit messze lakunk egymástól. De sajna annyira erősnek még nem érzem magam, hogy egyedül induljak el egy hosszabb útra busszal. Így most eléggé egyedül érzem magam... :/

2013. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
együtt érzek veled.. :/ és sehova se jársz pl az utcára ki mersz menni??boltba?? stb..
2013. jún. 21. 21:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, annyira nem vészes a helyzet. Szerencsére időben felfogtuk, hogy baj van és nem hagytuk, hogy elhatalmasodjon rajtam ez az egész. Meg én erőltetem ezt az egészet, szóval fogom magam felszállok a buszra és ha le kell szállnom, akkor leszállok. Nem csinálok belőle ügyet, mert nem úgy fogom fel, hogy "jajj... már megint nem tudtam bejutni pl. a suliba", hanem úgy fogtam/om fel, hogy ez jó, hogy legalább idáig eljutottam. :)
2013. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!