Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden országban ilyen bizalma...

Minden országban ilyen bizalmatlanok az emberek az idegenekkel szemben, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vagy vannak országok, ahol nyitottabbak idegen emberekkel is?
2013. nov. 14. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján nem minden országban bizalmatlanok. Én amikor külföldön jártam, mindig kedvesek voltak velem; ha kérdeztem valamit, válaszoltak udvariasan. Sőt egyik ismerősömmel megesett az is, hogy egy pubban ültek a családjával egy boxban, és odament hozzájuk beszélgetni pár ottani, és nagyon jól érezték magukat együtt.

Ill. egy másik ismerősöm Franciaországban telepedett le, és egész hamar beilleszkedett, lettek ottani barátai. Babát várt egyébként, és még babaruhákat is kapott ajándékba az ottaniaktól. :)

2013. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!