Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy ha valaki őszinte akkor,megüti a bokáját!Értem ezt az alatt,hogy elmondod őszintén ha mondjuk valami rosszat tettél és meg is bánod,akkor nem az van,hogy oké lehordalak de díjazom az őszinteségedet hanem szemét vagy és mellőznek!Akkor jobb egy álszent barát mint egy őszinte!!???Vagy hogy is van ez??Akkor mi értelme az őszinteségnek?Mindenki azt mondja légy őszinte és ne hazudj!De ha elmondod az igazat megsértődik és szóba sem áll veled!Nem értem!Egy-két ember ellent mond magának és a szájából szart csinál!Ti mit gondoltok erről?
2013. nov. 20. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az őszinteség semmire sem jó. Legyél álszent, és a jobb élet tuti.
2013. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát kezdek rá jönni,én is..........jobb ha mindig azt mondod amit hallani akarnak és nem az igazat!
2013. nov. 21. 04:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen egyetértek veled kérdező(nagy sóhaj...)

A világ tele van önző emberekkel,és ebből ered az egész probléma.Mert ugye elvárják,hogy legyél őszinte,mert nekik jár az igazság,tudniuk kell.Igen ám,de csak addig kíváncsiak rá,amik tetszik nekik...Ha nem,akkor máris egy szemétláda vagy.Az emberek elítélik a hazugságot,de az igazságot is(nesze neked,legyél jó ember,erkölcsös...) sajnos nem lehetsz teljesen őszinte ebben a világban,hiába hangzik szépen.Én úgy állok az egészhez,hogy nem kell hazudozónak lenni,csak okosnak.amikor lehet,nem vonódom bele egyes témákba,nem foglalok állást,csak ha nagyon muszáj.olyankor viszont megesik,hogy hazudok,ha kell,ez van...Azért azt igyekezni kell felmérni,hogy mivel mit okozunk a másiknak.Tehát nem mindegy,hogy azért hazudok,hogy lenyúljak tőle 50000 ft-ot,vagy azért mert ismerem az okostojás fajtáját,és inkább elejét veszem egy fölösleges vitának.

2013. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!