Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kellemetlenül éreznétek...

Ti kellemetlenül éreznétek magatokat, ha szalagavató előtt nem mennétek fodrászhoz, se sminkeshez, és műkörmötök se lenne?

Figyelt kérdés
Nekünk egyikre sincs pénzünk, de majdnem az összes osztálytársam igénybe veszi ezeket szalagavató alkalmából, és nagyon kellemetlenül érzem magam. Magamnak megcsinálom a hajam, de az még sem olyan... ők mind úgy vannak vele, hogy ez egy nagyon különleges alkalom, és minden pénzt a külsejükbe ölnek. Igazából nekem ilyen eszembe se jutna, hogy sminkeshez menjek, amúgy se festem magam, nem gondolom, hogy nekem erre szükségem lenne bármilyen szempontból is, de szöget ütött a fejembe, hogy egy hete már ez a téma, hogy ki mit fog csináltatni a kozmetikusnál és hogy milyen szépek lesznek stb... Egyébként is, ha pénzt kérnék anyától, akkor leordítaná a fejem, hogy ne követelőzzek. Annyira nyomi leszek a többiek mellett... :/
2013. nov. 26. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom a műköröm. A hajadat meg megtudod magad is csinálni, ha nem vagy IQ minuszos barbibaba... A vakolat smink meg felesleges, elég egy kis szemceruza és kész.
2013. nov. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézz ki jól, és ennyi!

Nem attól lesz valaki szép és csinos, hogy egy vödör vakolat van rajta!

Nem attól fog valaki elegánsan kinézni, hogy batár nagy műkörmei vannak!

Nem ezektől lesz szép valaki.

2013. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én profinak nevezett sminkem olyan ronda volt, hogy egy ott lévő anyuka inkább átsminkelt minket a nála lévő cuccokkal. Valakit nem tudsz megkérni, hogy segítsen esetleg? Anyukádtól ne haragudj meg, de egyáltalán nem szép, hogy így reagálja le a szalagavatód, az oké ha nincs rád pénz, de mondhatná úgyis, hogy ne haragudj kislányom, de erre nem fog telni, nem még le is olt. Pláne egy anya érthetné, hogy lány vagy te is és egy szalagavatód van, lehetne empatikusabb is. Sőt felajánlhatná, hogy ő sminkel és segít hajat csinálni, így szerintem te sem éreznéd magad ennyire rosszul. Így annyi a lényeg, hogy pénzt se ad és a kutyát se érdekli, hogy te szalagavatóra fogsz menni.
2013. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most lesz a szalagavatóm. Szerintem egy páran túlságosan felfújják ezt a dolgot, mintha ez lenne életük legeslegeslegnagyobb napja... Persze, különleges, de egyesek már túlzásba viszik. Én sem akartam egyikhez (fodrász, kozmetikus) sem menni, de aztán úgy volt hogy táncolok, de aztán mégse, mert a táncpartneremmel beszélgetni se tudunk, így lefújtam azt is. Fodrászhoz elmegyek, bár nekem mindenképp el kéne, göndör, száraz, kezelhetetlen hajam van... sminkelni én se szoktam, de szerencsére van olyan lehetőségem, mivel avon tanácsadó vagyok, hogy a kontakt pontban kisminkelnek, ingyen... :D Műkörmöshöz amúgy sem járok, szalagavatóra meg minek?? Ki látja azt a nézőtérről??:O Senki se...

Ha otthon megtudod magadnak csinálni a hajadat, felesleges elmenned fodrászhoz. Egyik barátnőd nem tudna kisminkelni?

2013. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, már csak azt nem értem, ki az, aki lepontozott titeket... nem baj, én küldöm a zöld kezet. A hajam göndör, mivel sosem vasalom, ezért szépen kiegyenesítem magamnak, natúr sminket felrakok, a körmömet meg tudom csinálni, mert az eredeti mindig közepesre van reszelve. Szóval így oké lenne, csak mégis azt érzem, hogy túl átlagos leszek stb... De sebaj.:)
2013. nov. 27. 17:26
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15 – Áh, a lepontozás alap ezen az oldalon, rá se ránts :).


Ügyes vagy, hogy ezeket a következtetéseket vontad le, biztos nagyon szép leszel és hajszálnyival se gondold kevesebbnek magad, mint a többiek, mert nem vagy az ! ;)

2013. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is most lesz, és én sem megyek(és nem azért mert nincs rá pénzem). Sminkelni nagyon jól tudok, hajban béna vagyok ugyan, de attól még senki nem lett szebb, hogy valami ezer tincsből-fonatból és kilónyi hajlakkból álló természetellenes izét formáltak a hajából, úgyhogy maradok a sima kontynál, azt meg én is megtudom csinálni. A műköröm meg szerintem nagyon ciki és undorító, ha fizetnének sem rakatnék.

Nekem is szinte minden osztálytársam megy, de nekem ez furi. Én nem fogom rábízni magam valami vadidegen emberre, aki ki tudja, mit csinál velem.

Amúgy szerintem nem különösebben nagy alakalom ez a szalagavató. Még az érettségi sincs meg, akkor meg hova ünneplünk, mikor még bárki simán megbukhat? Hülyeség ez az egész.

2013. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem amikor volt a szalagavatóm szinte minden lány osztály és évfolyam társam a fodrásztól a műkörmösig ment..Az osztályomban volt olyan lány aki szerint a maximumot kell kihozni magából azon a napon..rakatott fel műhajat és műkörmöt,utóbbival egész nap szenvedett,mert soha sem volt műkörme és nem bírta felvenni a cipőjét sem emiatt..Szóval én csak azt tudom mondani,hogy ha lett volna pénzem ruhát venni,hogy táncolhassak akkor sem mentem volna sehova sem,mert a hajamat begöndörítettem volna picit,a körmöm marad ugyanúgy rövid és halvány rózsaszín,vagy színtelen lakkal lekenve..8-as voltam
2013. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!