Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem lett az osztályamból...

Elegem lett az osztályamból és a hamis barátokból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapvetöen visszahúzodó vagyok esténként sírni is szoktam néha enyhe depi, nincsenek faluba nagy haverjaim,mindig 1-2 emberhez kötödök(osztályban) leginkább velük beszélek 90%-ott, családomat főleg anyámat ki nem álhatóm mert alkoholista.Pénteken volt a szalagavatóm, egyik helybélivel(gyula) ittun elötte amig vártuk a búszt mivel egy suliba járunk csak ő szakmán van,amikor b*b*sztam nem bírtam leálni beértünk még volt 2óránk vettem piát +2 energia italt aztán haverkodtam az ő haverjaival stb.

Be értünk külőn mentünk én találkoztam 2 középsulis haveromal beszélgetem velük foto stb.aztán ofi kb 5x re észrevete hogy be vagyok rúgva leültetett 2 tanáral ők csak a keresztnevemet tudták igz helyetes odajöt haza akart küldeni de nem mentem .Én ott akartam álni a szalagtüzésnél de nem engedte a tanár ,pedig áltam a lábamon aztán következett a tánc mentek öltözni osztály társaim és egyik se fogot velem kezett,még az a 2 lány brigi,roxi se jött oda hogy mi a baj ,ez nekem nagyon fájt és láták rajtan hogy be vagyok rúgva.Én idöközben facebookoztam az osztályból legjobb haverom(erik) nem akkart ott lenni hozzászólt a bejegyzéshemhez irtam gó aki jön sz.a-ra ö azt írta megy a franc én pedig osztály elött facen csúnyákat írtam neki mert felidegesített minden az életem a történtek másnap ki is törölt írtam neki hogy bocs de ennek vége nem is érdekel annyira.

A lócán ülve jötem rá kik az igaz barátaim a 2 évfólyamtársam volt józsi és tibi aki ha tudtak ott voltak velem aztán mentek ők is táncolni montam megyünk inni valamit de józsinak monta hogy holnap dolgozni megy hogy maradjak vacsorán nem volt kedvem elköszöntem elmentem útána,pont elöttem ment gyula aki leitatótt belém kötött ott volt a családja is.Aki leálította mikor hazaértem sz*r volt nagyon legszívesebben halára ittam volna magam,anyám mint mindig részeg volt észre se vette hogy nem vagyok otthon.


Mit tegyek holnap suli? Ti mit tennétek ebben a helytetben?



2013. nov. 17. 17:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Kicsit hoszú lett de kérlek 2percet szánjatók rám kösz ez nekem nagyon fontos mert holnap suli

19F

2013. nov. 17. 18:04
 2/7 anonim válasza:
kérj bocsánatot
2013. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenkitől ? Akik le se sz*rt*k engem
2013. nov. 18. 07:09
 4/7 anonim ***** válasza:
(jé az én nevem is Roxi xDD) amúgy szerintem várj. a türelem ilyenkor a legfontosabb. ha van bennük valami gerinc, akkor valaki csak hozzád szól! ha eleget vártál, menj oda hozzájuk, és beszéld meg velük a helyzetet, mondd el nekik, hogy hogyan érzel most, tuti megértenek..
2013. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 19 éves fiú! Próbálj meg felnőni,Te is oda akarsz jutni ahova Anyukád?. Nincs aki segítsen,Apukád Nagynéni,Nagybácsi,Vagy Testvér?

Próbálj meg uralkodni Magadon! Vegyél "példát" a szülődről!Neked,hogy tetszik mikor ittas? Ugyan olyan "csúnya" vagy Te is abban az állapotban.Miért kell azt az utat választani, Mindenki aki normális elfog fordulni Tőled! És még Te vagy felháborodva,hogy ittasan nem engedték meg,hogy részt vegyél a szalagtűzőn?! Elindultál a lejtőn,sajnos nincs előtted jó példa,hát Te mutass példát és legyél EMBER! Olyan akit megbecsülnek és felnéznek Rád! Mutasd meg és segíts Anyukádnak,hogy le szokjon az italról!

Nagyon sok sikert kívánok és hozzá, erőt egészséget is.Remélem csak jót fogunk hallani felőled!

2013. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4es és 5 ös köszönöm amit írtatok,

5 ös nem nem akkarok ódáig sülyedni mint az anyám ö rajta már nem segít semmi sajnos,nagy szüleim már rég nincsenek a bátyám na az meg még jobban visszahúzodó

Erröl ennyit, tudod mér ittam azért hogy elfeledjek minden rosszat ami ért engem, a környezet lassan lecsítult körületem de majdnem minden úgyanolyan útálok haragba lenni bárkivel is főleg erikkel 2barátott is elvesztettem aznap

2013. nov. 20. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Fiú!

Én az 5 válaszoló vagyok. Szeretném követni a jó útra való térésedet,mert úgy látom jó úton haladsz!

Lehet segíteni Anyukádon ha is akarja,vagy kérjél segítséget az alkoholisták klubjától.Nem tudom,nagyvárosban élsz e,mert ott jobbak az esélyeitek.

Nagyon jó egészséget és kitartást kívánok,legyen hozzá elég erőd.Hosszú és fáradságos lesz de megéri.TE NE SÜLLYEDJÉL TOVÁBB! Kérlek.

Én egy olyan anya vagyok,akinek sajna az Édesapja,sógora /aki ott lakott ahol én/majd férjhez ment és a férje is.Elvált és a második is szereti az italt,de nem olyan mértékben mint a többiek. Ezért tudom hova tartasz,ha így haladsz.

Élj józanul.

2013. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!