Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki tudna könnyíteni a lelkemen?

Ki tudna könnyíteni a lelkemen?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta nem nézek televíziót , nem hallgatom a rádiót, a házból is csak akkor lépek ki xsak ha nagyon szükséges és azt sem szívesen teszem. mélységes undort érzek az emberek iránt.Nem értem magam, nagyon érzéketlen ember voltam mindig is, de már elég régóta elönt egy mélyről jövő fájdalom ha az emberekre gondolok és hogy milyen gonoszak és csak azt kívánom hogy kihalljunk, mert ez a legundorítóbb faj a Földön. Nem tudom kihez mihez forduljak. Sokszor gondoltam megölöm magam de ahhoz gyáva vagyok. Minden este csak sírok ha egy egy szörnyűséget hallok amit gyerekekkel művelnek/tek, most is. Istenben nem hiszek, azt egyházat megvetem, szinte senkim sincs.nem akartam nyavalyogni, de nem tudom mit tehetnék, annyira fáj,ha bántom magam is alig enyhít mindezen, még sose éreztem ilyen intenzíven.mit tegyek?

2013. dec. 3. 20:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, meglátogatom az oldalt
2013. dec. 3. 21:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is undorodok az emberektől, sokszor türelmem sincs hozzájuk és a depi is rám jön. De most mit tudsz tenni? Így éled le az életed egy lyukba bezárva?
2013. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ghjnkkkuzgb
2020. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!