Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek féltékeny ezekért? Ti ezt hogy viselnétek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretem a barátomat és lassan már egy éve együtt vagyunk.

Félénk fiú volt(lehet csak velem szemben)de először csak neten írt nekem, közösségi oldalon ismerkedtünk meg. Majd később a suliba, és így alakultak a dolgok.

Rettentően féltékeny vagyok néha, de ezt nem adtam a tudtára.

Pl suliban mikor jön az osztályomba ott van az a lány is, akivel szerintem összejött volna,ha akkor nem lett volna épp barátja.Tetszett a páromnak is,láttam hogy pont úgy közeledett és ismerkedett vele az elején mint velem.

Ráadásul tudja, hogy nem bírom a csajt, nagyon különbözőek vagyunk, ő ilyen kis folyton dumás, ugráló pofázós lányka,aki mindent össze beszél csak hogy ne hallgasson, én meg csendes vagyok nagyon. Szóval ez a lány mikor mond valamit az osztályban, a barátom rá figyel, vagy néhány hülyeségére reagál, miközben ott vagyok mellette,és velem foglalkozhatna abban a napi 3x5 percben...


Vagy mikor a barátom közölt egy jó hírt az osztályomban, erre egyik csaj, akivel nem barátok, szinte alig ismerik egymást, csak általam, rávágja : Jaj, Robi, annyira szeretlek ilyenkor!

Erre vigyorgás a reakció.


Nem tudom elviselni, ha az a lány akiről előzőleg írtam, kérdez tőle valamit, csak szimplán a feltűnés miatt.

Mit csináljak,hogy ezt elnyomjam magamban? És ti féltékenyek lennétek e miatt?:( 18L


2013. okt. 22. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Akaszd fel magad!


25F

2013. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát tényleg eléggé hisztérika lehetsz.


Próbáld magad értelmesen elfoglalni, hogy ne szegény barátodat csesztesd. Vagy ne csak napi 3×5 percet szánjatok egymásra, hanem délután is időt.

2013. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem, hiába írok ki kérdést ide, már csak ilyen válaszok érkezhetnek...-.-
2013. okt. 22. 15:48
 4/10 A kérdező kommentje:

ez az elsőnek ment.

Azt nem tudjuk megoldani. Minden 2.hétben egyszer tudunk úgy kettesben lenni igazán.

2013. okt. 22. 15:49
 5/10 A kérdező kommentje:

De miért lennék hisztérika? Írtam, hogy a barátom felé ennek a jelét nem mutatom. Csak rosszul esik.

Miért viselkedik így idegen lányokkal, főleg azzal,aki tetszett is neki?:/

2013. okt. 22. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Feleslegesen túráztatod magad és előbb utóbb úgy is jelzed a párodnak és az agyára mész majd mert megfogja unni a burád és félre fog kúrni.


Hiába írunk mi neked akármit mert ilyen a jellemed és nem fogsz változni!


Tanácsom az: kösd le magad, hagyd élni a párod, kapcsolódj be te is a hülyülésbe és keress közös progikat pasiddal! Ha ezek nem mennek akkor akaszd fel magad!

2013. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De azt a csajt utálom, semmi közös témánk sincs, csak löki az üres szöveget,hogy feltűnő legyen! Ha más társaságba vagyunk a párommal persze, hogy bekapcsolódok a hülyülésbe stb de az olyanokkal nem tudok! Azon vagyok folyton, hogy több közös programunk legyen, de egyszerűen most nincs rá lehetőség, csak a suliban!
2013. okt. 22. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Azert mert te italod ne, hogy mar a pasid se beszeljen vele.... felesleges feltekenyseg es a konfliktust keruld inkabb.. es fogadd el a csajt. De most leirtad a valaszod UTALOD ezen nem lehet segiteni es elbb utobb beszelsz a paroddal es o szepen megunja es jo felre kefel! Szerintem akaszd fel magad kis hiszterika!!
2013. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
italod-utalod* ( telorol voltam )
2013. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt tudom neked írni, ahogy én túljutottam a féltékenységen.


Volt a férjem baráti körében egy lány, aki tetszett a férjemnek. Még a középiskolai osztálytársai közüli baráti körről van szó.


Soha nem volt köztük semmi, mindig csak haverok voltak. Miután összejöttünk, kb 1 hónappal utána mondta el, hogy neki sokáig tetszett ez a lány. Bár soha nem hívta randira, mert nem érezte azt, hogy működne köztük a párkapcsolat, illetve a lány jelét sem adta, hogy többet akarna.


Aztán ahogy az a lány látta, hogy együtt vagyunk, néha próbált közeledni a férjemhez, pl ha együtt voltunk valahol, kereste az alkalmat, hogy piszkálhassa, hogy hozzá szólhasson, ilyen apróságok. Volt olyan is hogy smst írt neki, hogy msnen beszéljenek.


Én hallgattam, és figyeltem.


Aztán az esküvőnk előtt 5 nappal, a lány írt a férjemnek közösségi oldalon. Elkezdett neki vinnyogni és rinyálni, hogy mennyire nem törődik már vele a férjem amióta együtt van velem. Milyen jó lett volna, ha jártak volna...és ehhez hasonlók.

A férjem megírta neki, hogy volt esélye, 6 éves baráti kapcsolatuk alatt, de soha egy jelét sem adta, hogy többet akarna. És már késő mert engem szeret, el fog venni.


Később szilveszterkor még ajándékot is adott, egyedül a férjemnek. Ezek után már nem történt semmi.


A férjem erről az egészről azt mondja, hogy szerinte csak azért kellett volna a lánynak, mert már nem kaphatja meg.


A baráti körből más kapcsolatába is bekavargatott azóta.

A lány barátnője szerint is a tiltott gyümölcs érzés miatt akart bekavarni, és ha ő nem tartaná vissza, a lány egy nagy k...va lenne.


Én ezt az egészet úgy éltem túl, és úgy küzdöttem le a féltékenységet, hogy tudtam: ha meg akarna csalni engem, akkor úgyis megcsalna, és nem szabad ezen idegeskedni, mert csak megkeserítem az életem. Plusz olyan dolgokat tett értem amit senki más, olyan dolgokat adott nekem amiket senki más (nem ajándékokról van szó), olyan érzéseket ébresztett bennem amit senki más.


És attól, hogy más lányokkal is szóba áll, még nem kell féltékenynek lennem.


Mikor ezeket a dolgokat végiggondoltam, akkor rájöttem, hogy nekem ez elég ahhoz hogy bízzak benne, és ne féltékenykedjek.


Ő is csak egyszer rendezett féltékenységi jelenetet:), mikor 8 hónaposak voltunk. Egy pasi barát miatt aki az osztálytársam volt.


Megbeszéltük, és ő is rájött, hogy semmi oka féltékenykedni.


Próbálj arra gondolni, hogy teljesen mindegy féltékenykedsz vagy nem, a pasi olyan amilyen. Ha akar úgyis megcsal, ha meg szeret, akkor nem. Tehát semmi értelme féltékenykedni.


27/N

2013. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!