Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek annyira féltékeny?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok, kb mindenkire. Ha f***a van akkor már potenciális veszélyforrás:) Ez így volt minden kapcsolatomnál eddig, és attól félek, hogy a mostanit is ez teszi tönkre, pedig őt nagyon nem akarnám elveszíteni.

Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire féltékeny? Ha nem mutatom ki az sem megoldás, mert akkor meg ideges leszek az is nagyon meglátszik rajtam. Hogy "nyeljem le" ezt az érzést?


2013. okt. 8. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
figylej ide!Ha a baratnod meg akar csalni ugyis meg fog!Ha pedig nem,akkor szerencses vagy!hiaba vagy feltekeny!Azzal nem oldasz meg semmit,ez tapasztalat!Aki igazan szeret melletted marad es veled lesz egyutt ugy az agyban ugy az utcan,ugy mindenhol!ERTED???Szoval nyugi,nem kell ezen ennyire agyalni!
2013. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rák vagy?
2013. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen ezt már én is tapasztaltam, azzal semmit nem érsz ha féltékeny vagy, egyszerűen semmi értelme


sőőőőt sok esetben rontassz a helyzeteden, nem azt mondom h szard le teljesen csak ne hívogasd állandóan, ha nem veszi fel a telefon annak is van oka, mindennek van oka... mert ha túl éltékeny vagy ő elkezd üllentgetni még a legapróbb ártalmatlan semmiségek miatt is h ne legyél féltékeny, aztán ha ez kiderül akkor még idegesebb leszel


ha megcsal akkor az egy ku*rva, minden kiderül egyszer ne aggódj... időben, és ha egyszer megcsal akkor értelmetlen a kapcsolat, vége


tehát ne féltékenykedj, akkor is ugyan úgy fog szeretni meg hűségs marad hozzád ha nem basztatod állandóan, veled van akkor téged választott, ezt ő is tudja, féltékenységgel elbaxod az egészet

2013. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pretty_Fighter ***** válasza:

Szerintem szűz.(csillagjegy)

Én is szeretem megtippelni,csak úgy.:D De sosem jött be eddig:D


a féltékenység nem old meg semmit.Gondolj erre,hogy ez megkönnyítené a te dolgodat is ha nem lennél féltékeny vagy tedd fel magadnak a kérdést,hogy mire jó ez nekem,hogy féltékeny vagyok? Nem leszek semmivel se előrébb,max hátrább.

2013. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az exeidnek gondolom sok pasi ismerőse volt,és sokat lógtak együtt,meg tetszelegtek más pasiknak.Lehet ezért alakult ez ki benned?


Hidd el,aki komolyan gondolja,az nem tetszeleg más pasiknak előtted,és mögötted sem.


Ha úgy érzed jogos a veszély,akkor a párodnak mond el,ha nem tetszik valamelyik ismerőse,vagy ahogy viselkedik másokkal.


Szerintem lehet alapja a dolgoknak :D


Némely férfi is lehet nyalizós,kedveskedős a nőkkel és mindenkivel szemben,amit a párjuk nem tud tolerálni.

2013. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom, hogy a féltékenységgel elrontok mindent, ezért is tettem föl a kérdést, hogy mi tegyek ez ellen. Persze ha sikerül elnyomnom ezt magamban valahogy akkor sem fogok mindent lenyelni.

Azért alakult ez ki bennem, mert a 2. barátnőm megcsalt. Meg volt egy rövid kapcsolatom tavasszal is, amikor elvette a legjobb barátom az akkori barátnőmet. Az előtte lévő 4 éves kapcsolat volt, de ott is más miatt lettem ejtve, most meg a mostani barátnőmnek elég sok fiú barátja van, ezért is aggódok.

Amúgy egyik tipp sem jött be, nyilas vagyok:)

2013. okt. 8. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha te mindent megteszel egy kapcsolatban amit kell, rendes emberkent elsz, tenyereden hordozod a kedvesedet es amugy is minden rendben, akkor sosem kell felned a megcsalastol. Tegyel meg mindent es bizz magadban!


Ennek ellenere akadhatsz olyan partnerre, akinek a fentiek is mind kevesek, de akkor az ilyen emberert egyaltalan nem kar, nem erdemes egy ilyenre feltekenynek lenni, mint orulni, hogy megszabadultal tole.

2013. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!